Co život přinese

Ach ty dary… díl I.

Většina mužů je spíše technického typu, je to dáno geneticky. Díky tomu zvládají opravit mnohé, mají (většinou) lepší orientační smysl aj.. Tyto nesporné výhody mužských jedinců oproti pohlaví ženskému však matka příroda mistrně kompenzovala.
Pro většinu mužské populace je nesnadným úkolem obdarovat samičku čímkoli. Málokterý je schopen dárky dávat jen tak, mimo výročí, narozeniny a jiná významná data. Nemyslím si však, že by dárky neradi dávali, největší překážkou je pro ně vymyslet „TO“, co dát. Pro samce je mnohem jednodušší zadaný úkol splnit, pokud mají přesně definované zadání (klidně i v binárním kódu) a ne v tomto směru improvizovat.
Díky darům, které samci ženám kupují, lze muže rozkategorizovat na klasiky, vynalézavce a sobce.

Dnes se zaměříme na dary běžné:

1.    Klasické dary

a)    Parfém

Mezi klasické dary řadíme parfémy všeho druhu. Pokud má žena oblíbenou značku a muž neexperimentuje, není tento dar přítěží. Nicméně muž si musí uvědomit, že příležitosti k obdarování jsou během roku minimálně 3 a standardně vonící se žena má spotřebu parfému 1-2 flakónky/ rok. Pokud tedy muž není zcela originální a žena dostane ke každé příležitosti onen parfém, pak minimálně jeden parfém přebývá. Pokud je vztah dlouhodobý, mohou parfémy kupit. Tedy rada pro pány, je dobré koupit parfém avšak  ne ke každé příležitosti. Horší případ může nastat, pokud je žena obdarována značkou nekompatibilní s jejím pižmem, parfém bude používat pouze v případě, že chce muži udělat radost, v případě že ji opravdu extrémně vonět nebude, potom žena může poslat parfém dál (obdarovat jinou samičku) anebo se jí parfémy začnou kupit.

Rok 2015

Rok ? – 2015

Rok 2016

Rok 2016

Rok 2017 - ?

Rok 2017 – ?

 

b)    Spodní prádlo

Kolik z nás už dostalo nepadnoucí podprsenku (až o tři velikosti mimo)? Téměř nicotné kalhotky, které jsou sice vrcholem erotiky, ale k běžnému nošení se opravdu nehodí? Málokterý samec je schopen opravdu dobře padnoucí prádlo vybrat, většinou nehledí na pohodlí ženy, snaží se, aby TO bylo co nejvíc sexy. A pro muže jsou sexy věci většinou průhledné, lesklé a úsporné. Tedy žena, která chce obměnit svůj prádelníček, nesmí spoléhat na muže, že jí koupí jen tak jako překvapení bavlněné klasické kalhotky. Pokud nebude doprovázen na nákupech dámou, přinese nejspíš rudý krajkový korzet a silonová tanga.

IMG_20161108_125655

c)    Šperky

Drahých kovů není nikdy dost a téměř každá žena tuto zásadu ctí. Tedy pokud jsou to věci vkusné, může muž plnit šperkovnici své vyvolené neustále. V tomto případě by měl muž vysledovat vkus ženy, pokud partnerka nosí v uších malé stříbrné pecičky, není úplně vhodné koupit obří kilové náušnice až k ramenům. V tomto případě neexistuje totiž přímá úměra, čím větší tím víc lásky.

IMG_20161108_172559

Je důležité poznamenat, že výše sepsané rady nemají muže demotivovat a už vůbec NE nabádat k tomu, že je lepší nekoupit nic, než darovat nevhodný dar. Chvalme tedy muže vždy, když nám něco přinesou i když dar není zcela dle našich predstav, znamená to minimálně, že na nás myslel.

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také