Postelové MUST haves

Postelové MUST-HAVES – díl I.

Jako školou povinné nás učitelky šikanovaly povinnou četbou. Jediný přínos masového moření žactva Boženou Němcovou je plošná znalost legendární věty „Babička š*kala po světici“. Fajšmekři možná parafrázují „Dobrá hospodyňka i pro pírko přes plot skočí“. Další „povinné“ záležitosti, jež musím vidět, slyšet, sníst, navštívit… popisují téměř denně masově čtené servery. Z toho mi vyplývá, že aby byl člověk, minimálně dle představy prezentované v médiích“ úplnou bytostí“, musí toho opravdu hodně…

Dnešní pojednání se zaměří na postelová „must-haves“. Jinak řečeno, kdo nezažil níže uvedené, ten dle postelových guruů musí zcela jistě strádat. Upozorňuji na to, že osoba, co si vytyčila dosáhnout alespoň postelového base-campu, se musí zákonitě potěšit s nemálo hochy.

  1. Zkusit trojku

Trojky jsou dlouhodobě velmi módní a jsou považovány za vrchol partnerského erotična. Problém bývá většinou to, že aktéři nejsou naolejovaní krasavci z pornofilmů (já křehká dívka samozřejmě ještě žádný neviděla, holky říkaly…), ale lidé průměrných figur a tváří. Erotická jízda může být jak vizuální velké vzrůšo, tak něco naprosto nekoukatelného. Pak tu máme ještě jistý pohlavní nepoměr, kdy z číselné logiky je jedno pohlaví zaměstnáno více.

trojka

  1. Vyspat se s černochem

O tom, že černoši disponují pořádným srdcem kolují legendy. Jestli si dámy myslí, že pravidlo číslo 2 odbydou někde s Abdulem v Hurgádě, tak se dopouštějí zásadního omylu. Originál je jen jeden.

cernoch

  1. Vyspat se s absolutním krasavcem

Vyspat se s abnormálně krásným mužem je velmi lákavé. Musí to však unést naše ego. Po světě kolují moudra, že hezouni to obecně moc neumí. Prý jsou tak hezcí, že se nemusí snažit a v posteli zažijete nudu. Je-li navíc fešák metrouš, bude při jakékoli poloze myslet na to, jak se mu napínají svaly a ne na to, jak to své druhé polovičce pěkně udělá

  1. Vyspat se s absolutní obludou či extrémně malým mužem

Lze předpokládat, že nepohledný muž partnerku neošidí, vědom si svých nedostatků naopak maká, co to jde. Totéž platí i o malých mužích (často i pohledných). Pro malé muže existuje zažité označení „kapesní prcátko“. Má energická kamarádka z Německa měřící 1,8 metru kapesní prcátka programově vyhledávala. Razíce teorii, že muže má přichystaného v kapse, když potřebuje sex, muže z kapsy vyndá, má sex a poté ho zase pěkně schová do kapsy. Český výraz kapesní prcátko operativně přeložila jako „Taschenfickmänchen“ , což je germanistický novotvar.

Hnusak

 

Předchozí příspěvek Následující příspěvek