P1
Co život přinese

Přezdívky našich miláčků

Ač by název dnešního příspěvku tomu napovídal, tento článek se netýká našich domácích mazlíčků. Ačkoli musím poznamenat, že moji epesní a velmi chytří čtyřnozí kocourci mají jména úžasná – Haf a Pes. Ano, mohla bych jim každé ráno nasypat misku plnou žrádla a oni by i bez jména přiběhli (jsou vykastrováni a tedy o žrádlo jim jde především). Ale zpět ke jménům, ono oslovené individuum, když ho oslovujete jménem a ne jako pane či kocourku, vás lépe vnímá, je to osobnější.

P3

Následující pojednání se tedy bude zabývat pojmenováváním či přezdívkami orgánů. Ne samozřejmě všech, nesetkala jsem se s nikým, kdo by například familiárně oslovoval svoji slinivku. Zaměříme se tedy na orgány reprodukční. A protože nejraději píši o mužích, použiji přezdívky pro jejich penisy, ale pouze ty, které jsem za svou souložící kariéru zaslechla pouze od svých milých. Pro lepší pořádek a analytické mozky, můžeme opět shrnout do několika kategorií:

1. Muži nadsamci

Existuje sorta mužů, kteří mají tendenci svá rozmnožovací ústrojí zveličovat a stavět je svým popisem na piedestal. Ti své orgány nazývají například:

Pan Veliký, Velikán, Liberecká klobása, Utahovák, Kraken, Maximus, Gigantus a podobně.

Nutno dodat, že mnohdy je jejich megalomanství založeno pouze na touze vlastnit něco většího.

P2

2. Muži bez fantazie

Do této kategorie bych zařadila jedince, jež oslovují svůj penis, svým jménem. Někdy přidávají i doprovodná adjektiva, jako například: Malý Pepíček, Velký Jiří

V tomto případě však použitý přívlastek nepoukazuje na velikost pojmenovávaného orgánu. Malým Pepíčkem je myšleno, že Pepíček číslo dvě je nedílnou a však z hlediska objemu hmoty, menší součástí Pepíčka jako celku, nikoliv, že by zmiňovaný Pepíček měl malý pyj.

3. Infantilní jedinci

Tito chlapci nazývají svůj penis většinou zdrobnělinami, jako:

Pan maličký, miláček, drahoušek a podobně.

4. Muži zoologové

Exempláři, do této kategorie zařazení, používají pro pojmenování své chlouby názvy tvorů ze zvířecí říše:

Anakonda, Brouk, Žralok, Úhoř, Slimák a podobně

Nutno dodat, že někdy je podoba pyje a obyvatele zvířecí říše velmi trefná (viz slimák).

P1

No a pak existují muži, kteří MU neříkají nijak.

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také

Nový komentář