Adventní kalendář

Adventní kalendář aneb odhalujeme 1. okénko

Interaktivita sice světem hýbe, ale já jsem zatím kalendář tímto směrem neupgradovala, musíme se (u)spokojit tedy s klasickým zobrazením. Ten kdo bude klkat na políčka, nikam se zatím nedokliká. K odrdkrytí překvapení stačí klasicky vertikálně rolovat (myší kliknout na „pokračovat ve čtení“).

Pod políčkem číslo 1 se ukrývají hned dva malé dárečky v podobě tarotových karet. Tyto karty doporučuji vytisknout na tvrdý kartón a pečlivě sbírat, až budete mít kolekci úplnou můžete začít věstit svůj nezvratný osud a odhadovat, jakým směrem se vydat.

Dabel zmenseny popisek Vládkyně barva_ mala

A malá stručná charakteristika těchto karet:

 Karta – Vládkyně

„Vládkyně ztělesňuje nevyčerpatelnou plodivou sílu přírody. Je výrazem vitality, růstu a zrození.
V povolání věští tato karta období velké tvůrčí invence. Také může znamenat zvrat v pracovních podmínkách.
V úrovni vědomí značí příval nových poznatků a názorů. V oblasti vztahů pak ukazuje zejména na přírůstek do rodiny nebo jinou změnu v rodinném životě…“

V překladu Rajdy znamená tato karta – soulož

Karta – Ďábel

„Podstata této karty se vystihuje jen těžko, protože leží pro každého někde jinde. Obecně se dá říct, že symbolizuje „odvrácenou stranu“ jiných tarotových karet.  Tato karta je každopádně varováním a výstrahou a naznačuje, že si ve svém konání zahráváme s ohněm.
V povolání značí, že jsou naše morální zásady vystavovány zkoušce. Může jít o obchod na hraně zákona, úplatky či zneužití něčí důvěry. V úrovni duchovní svědčí Ďábel o poznání vlastních temných stránek a v osobních vztazích varuje před zaplétáním se do vztahů příliš nevyrovnaných, jednostranných a jakkoli účelových…“

V překladu Rajdy znamená tato karta – ďábelskou soulož

Autorská poznámka č. 1: Zdroje šedého textu – vygooglováno (myslím, že to byl blesk a ani jsem se nenamáhala tento text upravit či převyprávět vlastními slovy…mé poslání je jasné…)

Autorská poznámka  č. 2: uvítám Vaše tipy a inspirace pro jednotlivá políčka a bude-li to jenom trochu možné, pokusím se Vaše touhy uspokojit.

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také