Seznamkové seznámení

Divnomuž

Malé fiasko s nafoukaným seladonem – krasoňem solárkovým – mě však neodradilo. Sice jsem nebyla zcela pozitivně naladěna po získání více informací o dané seznamce, nicméně rozjeté případy jsem hodlala dokončit. Tedy nic nového již nezačínat, ale zachovat se korektně a vše neutnout. Třeba se opravdu najde člověk, který se na tuto seznamku přihlásil se zcela čistými úmysly. A všemocný Tinder nás pomocí vzájemných srdíčkových sympatií spojí – nádhera. O dalším chlapci jsem byla přesvědčena, že je opravdu ten, s čistými úmysly. Tento chlapec byl na mé stupnici zahrnující vzhled, hodnocen velmi vysoko, opravdu hezký kousek. Síťová konverzace byla příjemná a brzy vyústila ke společné schůzce. Šli jsme na dortík a chlapec byl hezký, milý, ale zase to hloupé „ale“. Ano, byl tu malý problém, stále mluvil, o tom že je hloupý, nepřišlo mi to zcela viditelné, ale pokud to někdo opakuje stále, zarazí vás to a přemýšlíte o tom. Avšak schůzka byla příjemná a nastal oboustranný úspěch v podobě domluvení i schůzky další. Další schůzka proběhla ve formě procházky po parku, chlapec měl psa, tak jsme se rozhodli jej vyvenčit.
IMG_20160608_200437
Během jeho velmi skromného vyprávění a mého pozorného naslouchání, bylo opět několikrát zopakováno, že je hloupý. Můj mozek tuto informaci vstřebal, zanalyzoval a následně vyvodil závěr, chlapec nebyl úplně hloupý, ale byl v tomto směru velmi divný a nudný. Nicméně protože vím, že každý den není posvícení a samcům s pěkným zevnějškem v rámci své povrchnosti nadržuji a dávám šance, byla domluvena v pořadí třetí schůzka. Tentokrát se jednalo o celodenní výlet se psem.
Jak bylo řečeno, chlapec měl psa, hezkého psa, ale právě proto, že byl celkem nudný, točily se rozhovory z jeho strany pouze o jeho psu. Zde musím uvést pregnantní ilustraci, tedy představme si, že během našeho 25 km výletu po horách, jsem se (pokud promluvil) dozvěděla:
  • kam půjde svého psa venčit
  • kolik masa psu koupil
  • kolik ho maso stálo
  • co z masa psu připravuje
  • kolikrát ho tím masem denně krmí
  • kolik prostoru maso v mrazáku zabírá
  • kolikrát do měsíce maso objednává
Nic víc nic míň (autorská poznámka: svíčková byla výborná). Musím říct, že jsem se konverzovat snažila, avšak během procházek a tůr jsme si vykračovali s dostatečným odstupem. A ač se mi chlapec vizuálně líbil a věřím, že i já jemu, prostě ta pověstná jiskra mezi námi nepřeskočila a pravděpodobně přeskočit nemohla, protože mezi námi nikdy nebyla. A i kdyby byla, stál mezi námi pes, který by jiskru pohltil. Tedy zůstalo u třetí schůzky, čtvrtá uskutečněna ani domluvena nebyla, nejsem expert přes maso.
Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také