Ostatní

Jak se léčí zraněné duše

To, zda člověk má a nemá duši je otázkou, používám tento pojem pouze jako ilustrativní. Z hodin biologie vím, že například ryby duši mají, plynový měchýř, který je nadnáší a lidově se tomuto „orgánu“ říká duše. Nicméně dnes se zaměřím na ty lidské. Co udělat pokud jste zklamáni a cítíte se všemi opuštěni?

Níže naleznete několik rad a také příkladů, které lidstvo aplikuje v těchto ponurých obdobích jejich životů.

  1. Smutek zahnat jídlem

Mnoho děvčat si léčí svá zlomená srdce nad kyblíky zmrzlin  – známe z mnoha amerických filmů. Je to sice dobré, nervy se obalí, ale pokud tento stav trvá dlouho, obalí se celá truchlící osoba, následná šance potkat další osobu, která by zahojila dané splíny, se snižuje.

IMG_20160720_200624

  1. Zahnat smutek alkoholem

Chvilkově dobré, dlouhodobě neudržitelné. Ale 1-2 panáky na zahnání žalu jsou dobré.

IMG_20160720_200834

  1. Brečet a brečet

Říká se, že smích život prodlužuje, poučku o brečení na toto téma neznám, nicméně pokud brek trvá dlouho, je jasné, že žena začne vypadat nevábně a její šance na poli ulovení potencionálních partnerů se snižuje.

  1. Budovat a provádět jiné domácí úpravy

Tento druh léčby doporučuji, nejen že váš mozek začne myslet na zcela jiné věci, ale budete mít doma pořádek a ještě zútulněno, výborná aktivita je například malování místností.

  1. Vyřadit věci ze šatníku

Udělat si pořádek mezi hadříky, je krok, který každou ženu zabaví. Problém může být propadnutí depresím, protože máte k určitým kouskům oblečení vztah (ač vám nenošeny leží už 5 let ve skříni).

  1. Pomstít se

Pokud vám někdo ublížil, chtěli byste se pomstít. Mám spousty známých, které svým bývalým protějškům poškrábali auta a dopustili se mnoha mstivých a ničemných akcí. Jak se říká pomsta je sladká a já se také mstím – došla jsem s léty k závěru, že nejhonosnější formou pomsty je odpuštění. Proto je mou mstou nemstít se.

  1. Souložit

Je dobré nalézt si převozníka, tedy v duchu Rajdy, nicméně počítejte s tím, že z toho láska pravděpodobně nikdy nebude. Je to většinou samec, který vytěsní z vašich hlav předešlého. Je to dobrý nápad, ale v posledních měsících mě randění nijak neuspokojuje, jsem proste přívalem lidských duší zahlcena.

  1. Sportovat

Sport je dobrý nejen, že si zpevníte vaše tělesné křivky, ale je tu jistá šance, že během sportovních výkonů potkáte pěkného samečka.

  1. Začíst psát blog

A pokud jste si nic z výše sepsaných aktivit nevybrali, můžete začít psát blog.

 

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také