Co život přinese

Bývalé milé současných milých

Jedinci po třicítce nejsou nepopsanými listy, každý máme svou minulost a historii. Nežijeme ve vzduchoprázdných bublinách a každý den máme spousty zážitků, některé v nás zanechají dojmy hluboké, jiné vypustíme téměř ihned. Nejinak je tomu s partnery. Někdo si najde toho prvního na první pokus, jiný vybírá dále.

A právě ti, kteří měli více než jednoho partnera, si nesou s sebou svou historii z předchozích vztahů. Bývalí partneři nás zformovali, částečně metamorfovali a vyslali dál maličko jiným směrem. Bohužel ne vždy je vztah s bývalým partnerem zcela ukončen, rány z domnělých křivd nejsou zahojeny a zapomenuty. Je pravdou, že by se jedinec bez ukončení a vyřešení všech mentálních šarvátek neměl pouštět do vztahů nových, ale není čas ztrácet čas.

I pro dnešní opus budu používat zážitky své, nicméně hlavní role se zhostí ženy jiné. Ženy bývalé, které byly opuštěny anebo opustily, v té době, mého současného partnera. Pokud dotyčného opustily kvůli muži jinému, až na výjimky neměly touhu se vracet a jejich existence neovlivňovala existenci vztahu mého.

Dnes se však zaměřím zejména na ty, které tu touhu vrátit se měly. To co je ke svým bývalým partnerům táhlo, bylo různé a i jejich mazané triky jak svého ex nalákat byly různé, níže si shrňme ty nejčastější.

1.       Přes společného potomka

Byl-li bývalý vztah korunován plodem lásky (minimálně jedním), pak má žena, která se chce vrátit silný argument. A není-li muž vyloženě hulvát, snaží se uspokojit potřeby svého dítěte, zajistit ho. Nicméně skutečnost je mnohdy jiná, většinou muž neprohlédne lstivost žen a více než vzrostlý plod svého sémě zajišťuje jeho nosnice. Nezávislý pozorovatel ihned pozná, že tříleté dítě nepotřebuje ke své spokojenosti lodičky velikosti 38, nicméně muž to buď neřeší, nepozná anebo si myslí, že pokud uspokojí matku, je i dítě spokojeno.

IMG_20161025_155254

2.       Přes bývalou tchýni (tchána)

Pokud žena nemá potomka, ale strávila s mužem nějaký čas a poznal již rodinu svého exprotějška, může svých nabytých vztahů patřičně využít. Zde jsou nutné jisté investice ze strany bývalých žen. Tchýně je možno uplácet kytkami, tchán ocení spíše něco alkoholického.  Zažila jsem spousty bývalých žen, které protelefonovaly hodiny s extchýněmi brojily proti součastným partnerkám a myslely si, že snad maminky své chlapce přesvědčí, že ona byla ta pravá.

3.       Přes společně pořízeného domácího mazlíčka

Pokud si žena s mužem pořídí něco živého a chlupatého, většinou zvířátko po rozchodu nedělí a ani ho nemají ve střídavé péči. Mnohé ženy se však snaží k bývalému, pomocí němého tvora dostat, potřebují nejen hlídání, ale i společné chvíle, aby nevinné zvířátko nestrádalo ztrátou jednoho z člověčích rodičů.

IMG_20161025_155336

4.       Přes svou neschopnost

Někteří muži milují bezmocné ženy. Proto, když bývalá žena potřebuje zatlouct hřebík, nebo utáhnout kapající kohoutek většinou ochotně vyhoví, cítí se pak jako hrdinové. Nicméně, ženy většinou mívají postranní úmysly. A pokud muž „vyhovuje“ velmi často pak je jen otázkou, zda to současná partnerka, které kape kohoutek bez povšimnutí také, ustojí.

5.       Kontakt pomocí kamarádů

Posledním trikem jak získat zpět chlapce ztraceného, je být mu stále na očích. Tedy chodit na akce se společnými známými. Podmínkou je, že bývalá žena, která dříve byla šedou myškou, byla královnou. Tedy výhodou plynoucí z toho, pro snažící se bývalku je většinou to, že díky snaze znovuzalíbit se, vypadá mnohem lépe než kdy předtím.

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také