Co život přinese

Ach ty dary … Díl II.

Málo z mužů vybere ten pravý dar sám, bez nápovědy. Takový dar, který skutečně žena ocení. Nicméně muži jsou většinou jiní, můžeme je dle hlediska obdarovávání svých poloviček rozkategorizovat.

I. Notoričtí benzínkáři

Tento druh samců, si s výběrem dárků nedělá většinou těžkou hlavu, někdy i na dané jubileum, při němž mají svou samičku obdarovat, zapomenou. Nicméně po jemném „nakopnutí“, obvykle s velmi průhlednou výmluvou zmizí, zběsile běží tam, kde to znají a vlastně mají tam, kde mají otevřeno non-stop, na benzínku. Zde ženě obstarají téměř vše, co se očekává – květinu, bonboniéru, lahvinku. Někteří přidají něco z běžného sortimentu, tedy sadu zimních řetězů (si místo šperku), čistící utěrky, popřípadě kondomy.

IMG_20170417_204844

II. Ti, co si nechají poradit

Muži v této kategorii neskutečně uznávám, tito jedinci, možná poučeni předchozími nezdary neobdarují ženou blbostí, ale tím, po čem skutečně touží a co opravdu využije. Je jasné, že pánové to až na světlé výjimky nezvládnou sami, ale použijí rádce – kamarádku, sestru aj. anebo se prostě ženy sami zeptají.

III. Haus-frau dary

Asi se budu opakovat, ale každá z nás jistě dostala prkno, žehličku, vařečku. Tyto dary nejsou dary! I kdyby si je žena náhodou výslovně přála, je očekáváno něco navíc. Proto malá rada, pro ty, kteří neumí číst mezi řádky anebo nemají dost zkušeností s tím, co žena říká a co žena skutečně chce, kupte k těm hrncům a napařovačkám něco malého co potěší – květinu, šperk, prádélko. Ženě se bude hned se lépe vařit a žehlit a muž si může být jist, že nedostane dalších pár dní válečkem.

IV. Sobci

Do této kategorie patří ti, kteří koupí ženě něco, s čím již předem počítají, že odmítne a oni si dar budou moci veledar velkoryse vzít a využívat sami. Sem samozřejmě nepatří spodní prádélko, i když je jasné, že to je také dar především pro muže a jejich smysly – optiku a haptiku.

V. Vypočítavci

Do této kategorie řadím muže nehodné. Muže, kteří obdarovávají nejednu ženu a dělají to tak hloupě, že v případě výhodné koupě 2+1 zdarma neodolají. Dárky ve své chamtivosti rozdělí mezi svou milou a další vedlejší milé. Jedná-li se o spodní prádlo, může nastat problém v podobě velikostí, proto radím těmto přelétavým jedincům, nekupujte podprsenky a v případě kalhotek, tanga jsou univerzálnější. Samozřejmě je lepší, když je dar koupen pro konkrétní osobu i když jich muž má více, protože i milenka je osobou a odbít ji tím kusem zdarma je opravdu laciné a většinou to daného jedince přijde velmi draho.

IMG_20170417_204327

 

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také

Nový komentář