Co život přinese

Co všechno jsem si vysouložila

Že se nepovažuji za zlatokopku, jsem už zmiňovala. Ano, nikdy jsem netěžila ze vztahů, materiální věci jsou pro mě irelevantní. Dávám přednost zážitkům, před hmotnými statky. Mnohdy jsem přemýšlela a říkala si, že jsem v tomto směru úplně blbá. Jaké by to bylo, získat vše co bych chtěla, pouze díky svému orgánu, pár úsměvům a oddanosti? Asi skvělé, ale krom toho, že jsem ješitná, jsem i velmi hrdá. Vadilo by mi, kdybych měla být uplácena. Pokud nepočítám tuny potravy a litry vína, což neberu jako nějaké uplácení, tak pár věcí jsem díky svým chlapcům získala.

1. Drahé kovy

Krom pár desítek gramů zlata (Au) v podobě šperků, které stejně nosím minimálně, to bylo i pár vzácných kamenů, které jsou bezpečně uloženy ve šperkovnici, šperky prostě ráda dostávám, ale nenosím, asi nějaká zvláštní úchylka. Ale jsem ráda, že je mám.

2. Doplňky a oblečení

Dále jsem si vysouložila troje velmi kvalitní sluneční brýle, stejného designu, dvoje už jsem za soulož poslala dál, tedy chlapci si je vysouložili na mě, takový putovní artefakt.

00bfe86f10_102628654_o2

Parfémy, parfémované vody a kolínské – Je to pánský evergreen, který je milý, neurazí, pokud tím muž nechtěl naznačit, že smrdíte.

Pár desítek šatů a bot, mám trochu úchylku, není to žádná patogenita, ale sbírám šaty a mám je ráda, proto můj multi-dimensionální šatník je stále potřeba rozšiřovat. Šaty si kupuji radši sama, ale pokud nějaký sameček trvá na tom, že mi je koupí proč ne. K šatům a botám samozřejmě patří i kabelky, těch s cejchem soulože mám také pár.

9b97d4ef46_102628666_o2

Dále jsem si vysouložila kvalitní kevlarové jeansy, ze kterých mám radost a hojně je využívám, ke kevlarovým džínám, však má hrdost nedovolila, vysouložit si celou výbavu. Proto boty, rukavice a helmu na motorku, mám jen nákupní cenu, tedy odsouložila jsem si pouze DPH.

3. Literaturu

Pár pěkných publikací, většinou zajímavých knih, z nichž musím vyzvednout jednu, kterou jsem obdržela, až po eliminaci chlapce. Její název je: Chyby, které se staly, ale ne moji vinou. Nevím, co tím chtěl chlapec říct. Protože všechny chyby co se staly, staly se NE mou vinou…

Předplatné časopisů: 100+1, 21. Století a Reflex – předplatné většinou na celý rok, tedy v mnoha případech mi časopis chodil ještě dlouho po té, co chlapec už nechodil.

4. Jiné

  • Pernamentku na solárium
  • Kvalitní švýcarský nůž
  • Vrtačku s příklepem
  • 4 skleničky
  • 12 vajec velikosti M

8ce3f5833c_102628669_o2

  • Reklamní předměty různých nejmenovaných firem

Tímto příspěvkem, jsem chtěla ukázat, že jsem sice Rajda, ale s pevnými morálními zásadami. Pořizovací hodnota veškerých vysouložených předmětů, nebyla vyšší než 1000,- Kč, vyjma příklepové vrtačky a kevlarových džín, jako řádný občan bych ani tyto dary nemusela přiznávat daňovém úřadu.

Krom ostatních příběhů na tomto blogu, doporučuji minimálně navazující díl: Služby aneb co jsem si vysouložila II.

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také