Co život přinese, Seznamkové seznámení

Kdy je třeba zahájit…?

Mnoho lidí má touhu získat co nemá a když to dostane, pak už to vlastně nechce. Je to výzva, je to boj, je to hra… já jako neustálý hledač a sběratel mužských duší, mám stejný problém. Hledám a když naleznu a dostanu, přijde mi předtím nevšední objekt šedivý, nudný…chci jiný. Je otázkou, zda jsem svou touhou po lovu, malicherností a povrchností svůj poklad už nenašla a pouze díky přesycenosti samci, jej neponechala prozíravější samičce. Co bylo, bylo, hleďme dopředu.

Neříkám, že všichni jsme stejní a mnoho smrtelníků mé názory nesdílí, nicméně jak řekl Mr. Walter „Varietas delectat“ (tedy rozmanitost je příjemná). Proto bych se nepozastavovala nad mým uvažováním, ale rovnou se v dnešním malém opusu zaměřila na to, v jaké fázi randění je vhodné začít souložit.

IMG_20160518_063607

 

1. První rande

Na první schůzce není soulož očekávána a ani ji nedoporučuji, avšak někdy se tak stane. Je pak otázkou, jestli se před očima mužského protějšku samice snadnou kořistí, kterou již ulovil a není třeba na ní dál plýtvat svou energií.

2. Druhé rande

Ani na druhém randění není provozování soulože nutností, a když tak neučiníte, nebudete před očima svých přátel (kterým jistě budete barvitě popisovat průběh schůzky) považováni za břídily. Tedy je naprosto standardní pusa, dotek a nějaká ta „něžnůstka“. Je však pravdou, že někdy člověk tělu neporučí a je-li chuť a příležitost, pak se i druhé rande může zvrhnout ve více či méně příjemnou kopulaci. Následně mohou nastat téměř výlučně dvě situace:

a) V prvním případě, nastává situace, se kterou musíme počítat, bude-li vztah obou jedinců dále pokračovat, tedy od startu sexuálních praktik se bude ve stejném duchu odvíjet většina následujících schůzek… alespoň po nějaký čas.

b) Druhý případ vychází již ze zmíněného a je důsledkem příliš brzkého souložení. I při druhém rande můžeme tedy zmínit problém příliš snadné kořisti, zda je to překážkou, či se díky vzájemné přitažlivosti mezi oběma jedinci vyvine nehynoucí láska, je už záležitost pouze a jedině dvou souložníků.

3. Třetí až páté rande

Pokud proběhne sexuální akt někdy mezi těmito dvěma milníky je to zcela v pořádku a i očekávané. Nemyslím si, že by to bylo nějak uspěchané či naopak něco oddalovaného. Nekupujme zajíce v pytli. Díky rozhledu v této oblasti se můžeme díky zařazení většího množství proměnných, zcela svobodně, jak s daným protějškem naložíme.

4. Šesté rande

Dle mého předpokladu a exaktní kalkulace, je právě šesté rande významným milníkem. V tomto okamžiku je opravdu sex již téměř nutností (výjimky mohou být pouze v případech, že se oba jedinci shodnou na sexu až po svatbě, zde doporučuji urychlený sňatek), protože sexu je třeba. A pokud jsme s někým strávili již pět schůzek, asi nám nebude lhostejný. Jsou-li tedy schůzky uskutečňovány bez jakýchkoli domluv a podmínek, v případě, že akt neproběhne, nevyvine se z absolvovaných schůzek víc než nic. A i když si naivně myslíme, že z daného samce bude třeba dobrý kamarád, jsme na omylu. Položme si tedy otázku, kolik mužů stojí o opravdové přátelství se ženou, kterou chtěli a nedostali? A odpovězme si, téměř žádný, pokud muž bude chtít udržovat přátelství, tak pouze proto, že doufá v to, že ženu v nestřežené chvíli nějak uloví.

IMG_20160517_211912

Obrázek: všude propagovaná gaussova křivka, zde aplikována na rozložení „započetí soulože“

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také