Co život přinese

Na co máme…?

Dnešní den, přerušíme ságu seznamkového seznamování a probereme důležitou otázku, kompatibility osob. Která vlastně stejně jako vše souvisí i se seznamováním, protože je jasné, že pokud se dva lidé k sobě nehodí, nemohou spolu budovat a rozvíjet vztah. Jak jsou moji věrní čtenáři zvyklí, bude můj malý, analytický a někdy velmi chorobný mozek opět kategorizovat.
V jednom starém a dávno zapomenutém pojednání „stupeň debility“ jsem popisovala hodnocení mužského pokolení. Dnes publikovaná stupnice bude zaměřena na pohlaví obě, tedy na muže a ženu, kteří hodlají budovat něco vyššího než vztah na jednu noc, čekají je však nástrahy. S tím, zda tento je tento pár schopen spolu utvořit něco hodnotného, může pomoci následující tabulka.
Tabulka 1: Vzhledový popis jedinců
Stupeň
Žena
Muž
1
Krasavice největší, sen všech mužů
Ztělesnění ideálu krásy, sen všech žen
2
Krasavice, reálná, cca 90 % mužů se za ní otočí na ulici
Krasavec, reálný, cca 83 % žen se za ním otočí na ulici (ženy se tolik neotáčejí)
3
Velmi pěkná samice
Velmi pěkný samec
4
Vzhledově nadprůměrná žena, žádný zázrak, pár mužů se za ní otočí
Vzhledově nadprůměrný samec, pár ženám v oku uvízne
5
Průměrně vyhlížející žena, neurazí -nenadchne
Průměrně vyhlížející muž, neurazí -nenadchne
6
Vzhledově nepříliš hezká samička
Vzhledově nepříliš hezký samec
7
Samice nehezká, avšak s několika promilemi v krvi se za ní možná někdo otočí
Samec nehezký, avšak ještě stále má šanci u samiček
8
Samice velmi nehezká
Samec velmi nehezký
9
Velmi nevábně vyhlížející žena
Velmi nevábně vyhlížející muž
10
Extra velmi nevábně vyhlížející žena, „blicí pytlík“
Extra velmi nevábně vyhlížející muž, „blicí pytlík“
 IMG_20160509_185654
Pokud se setkají dvě pohlaví, pomůže nám jejich budoucnost odhalit výše uvedená tabulka. Je samozřejmé, že nejen vzhled rozhoduje o úspěšnosti, jsou zde i jiné faktory:
Majetek – ten může přidat zejména u mužů několik stupňů, například nevábně vypadající 6 až 7 může díky dostatečným majetkům raketově vystoupat až na trojku.
Vzdělání a rozhled – je pravdou, že vzdělání se cení u obou pohlaví, může posunout samce i samici až o dva stupně vzhůru. Nicméně někdy má i vliv opačný, zejména u žen není prudká inteligence mnohdy očekávána ani vyžadována a někdy je dokonce i překážkou, dokáže tedy ze stupnice ubrat až jeden bod.
Vtipnost – tedy požadavek na to, abychom se s daným objektem nenudili, tedy pokud je člověk vtipný, pohotový a vynalézavý, může vzrůst na stupnici až o 2 body.
Hra na hudební nástroj – pokud je muž nadán umem hrát na jakýkoli hudební instrument, hned se posouvá cca o 1 stupeň.
Společenská prestiž – pokud je jedinec uznávaný, oblíbený a vyhledávaný svým okolím (tedy ne přespříliš) může si ve výše zmíněné tabulce polepšit standardně o jeden stupeň.
Výše jsme si vysvětlili, jak se dá v naší tabulce postupovat především vzhůru. A jak tedy správně kombinovat? Je nutné a očekávané dodržovat nejdůležitější zásadu, jak se říká svůj k svému. Tedy ideálním protějškem je, pokud jak žena, tak muž mají čísla stejná. Největší doporučovaný rozdíl mezi oběma jedinci nesmí přesahovat 2 stupně. Tedy žena trojka může být šťastná, když uloví samce dvojku, ale neměla by se snížit k tomu, aby souložila či dokonce vzplála láskou k muži šestce.
Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také