Ostatní

Stupeň debility

Stejně jako muži, i my ženy máme různé hodnotící stupnice pro své protějšky, kde zohledňujeme různá kritéria. Já osobně používám nejčastěji dvě – „stupnici šukatelnosti“ a „stupnici debility“.

Stupnice „šukatelnosti“, je založena stejně jako ta pánská především na vzhledu, my ženy navíc zohledňujeme ještě společenské postavení, charisma, hmotné a nehmotné statky. Tato stupnice je velmi individuální a musím říct, že málokdy dojdeme s děvčaty ke stejnému „obodování“.

received_10209839889375734

Stupnice debility je o mnoho exaktnější a většinou se s děvčaty na ní shodneme. Jak jsem již psala, za svůj život jsem potkala jediného muže, který na stupnici debility dosáhl plný počet bodů – a to deset z deseti. Kdo dosáhne devítky je megablb. Ač je stupnice, do jisté míry individuální, jsem si naprosto jistá, že tento člověk by dosáhl stejného ohodnocení u každé ženy dříve nebo později. Většina mužů spadá do kategorie průměrnosti – tedy standartní blb – Hodnocení 5. Tito muži mají své mouchy, ale výrazné patogenní rysy jim nejsou přičítány. Pro všechny ženy, jež hledají svého ideálního muže, který by měl mít na stupnici debility 0, je nutno poznamenat, že každý muž má automaticky za to, že je mužem, přičteny dva body. Je tedy zřejmé, že ideální muž nemůže být mužem a proto IDEALNÍ MUŽ NEEXISTUJE. Je však smutným faktem, že stupeň debility lze, na rozdíl od celkem povrchního stupně „šukatelnosti“, udělit až po určitém časovém období. Tedy je-li chlap DEBIL, nepoznáme to hned. Zamýšlela jsem se nad otázkou, proč neexistuje nějaký průvodní list, kterým by se muži museli vždy prokazovat, po skončení vztahu by jim jejich ex-vypsala poznámku o jeho úchylkách, slabostech aj. S tímto listem by muž vcházel do nového vztahu, myslím, že po určitém odladění – vše by mělo probíhat s nadhledem a bez emocí, by takovýto partnerský „chorobopis“ pomohl spoustě žen.

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také

Nový komentář