Co život přinese

Věk je jenom číslo…?¿

V dnešním pojednání se hodlám zaměřit na vztahy, kde jeden z partnerů je výrazně starší než ten druhý. Za velký věkový rozdíl považuji 20  let a více. Za extrém už považuji diferenci více jak třicetiletou. Expertně zhodnotím případ, kdy je starší muž než žena i opačnou situaci. Vím, že život může přinést mnoho překvapení, proto amorovy zásahy zásadně nesoudím. V analytickém rozboru se záměrně vyhnu obecným klišé a zhodnotím situaci z alternativních perspektiv.

Vzplane li muž v letech k mladičké pěnici, která je navíc ještě pohledná, je za těžkého frajera. Každá sranda ale něco stojí. Často okolo sebe vídám nenucené svěží padesátníky v extra trendy ohozu vedoucí si za ruku! mladou samičku. Trička s obrázky a kecky však patří výsostně na kluky. Znám jednoho takového borce (42), který se po třech letech rozešel s dvacítkou, přičemž uvedl například tyto důvody:

  • nevůle nonstop zatahovat břicho
  • nechuť souložit častěji než dvakrát do měsíce
  • nechuť být široko daleko nejstarší na party
  • katastrofální nepochopení sociálních sítí
  • naprostá averze k jůtůberství

Žena jdoucí ruku v ruce s kolouškem je společností vnímána ještě více kontroverzně. Více či méně tento typ vztahu potká podobný osud. Musím uznat, že pěstěné ženy, často označovány jako „cougars“  mají mé sympatie, jsou přirozeně sebevědomé a tím i sexy.

IMG_20160810_142805

Diplomové práce se vždy skládají z teoretické části na níž plynule navazuje část aplikační. Nejinak učiním i já. Jelikož jsem však fanynka pevných pozadí a ztepilé muskulatury, sáhnu po zkušenosti mé kamarádky. Ta uzavřela výhodný výměnný obchod s postarším byznysmenem.

IMG_20160810_134911

Vztah popisovala jako navýsost složitou misi požadující systematičnost a disciplínu. Na šedesátníka v obleku se dá koukat, ale v nekližé se jí stále objevovala asociace jejího otce sedícího v ponožkách a tílku u televize. Bylo třeba si osvojit konverzační techniky, které ji u opulentních večeří stejně nepomohly, protože partnerky spolustolujících ji chtěli už jen z principu sežrat zaživa (v tom negativním smyslu) a jejich muži naopak ve smyslu pozitivním. Navíc tu byly děti, dokonce starší než jejich potenciální macecha a ty ji jako autoritu věru nebraly. Kopačky nakonec dostala, protože taťkovi v opilosti přefikla nejstaršího syna.

S Ladou to ale nakonec dopadlo dobře, potkala sexy hasiče Patrika, který sice nevlastnil vůbec nic, ale se svou stříkačkou to náramně uměl a fusekle ke sportovním botám nosil pouze pod kotník.

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také