Co život přinese

Jak se baví dospělé ženy

Onehdy, když u mě spala má kamarádka, zamyslely jsme se nad našimi životy. Zamyšlení bylo jak jinak exaktní, podpořené dostatečným množstvích ethanolových pochutin. Shodly jsme se na tom, že nás už nebaví po nocích trajdat, máme radši večery poklidné u sklenky vína a u nějakého pěkného seriálu/ filmu v teple domova. Ale protože jsme my ženy multifunkční, zvládáme více věcí dohromady. Tedy krom dvou důležitých aktivit (popíjení a sledování) nemáme problém zvládnout také:

  1. Rozbírat jakékoli situace (můžeme nazvat drbáním) – co, kdo, kdy a s kým a proč.
  2. Rozebírat muže – klasické hodnocení mužů bývalých, současných a budoucích. Hodnocení jejich „skillů“, výhod a nevýhod.
  3. Provokovat kocoury (čtyřnohé) – klasické hry s laserem či provázkem
  4. Občasné telefonování a odepisování – v mezičasech
  5. Zobání – zajídání alkoholických moků něčím dobrým (tedy někdy se i nacpat vším možným k prasknutí, sladké slané – všechno dohromady)

V případě, že je nejsme ve smečce, tedy doma samy (kočky a jiná zvěř se nepočítá), obvykle sáhneme po telefonu. Pokud to nejsou rodinné telefonáty, či tokání s muži, opět vytočíme nějakou tu kamarádku. A co probíráme zatím co popíjíme a sledujeme nějaký ten seriál/ film? Samozřejmě, že rozebíráme situace a muže.

IMG_20170122_185408

Nedávno jsem jeden z těchto telefonátů podstoupila, byl dlouhý a milý. Nejdelší část se zabývala pánským spodním prádlem. Nechtěla jsem žádné vybrat, ale jednou jsem si tak zasněně klikla na tělo, které prádlo „prodávalo“ a hle objevilo se těl požehnaně. Některé pěkné, svalnaté, jiné méně. Jedno mě však zaujalo velmi, nevzhledné zkroucené – co tedy dělat…? Rozebrat s kamarádkou, tedy poslala jsem ji odkaz a společně jsme daného modela otáčely a posuzovaly, zda je vůbec možné, spojit jeho trup, spodní trup, nohy a hlavu v jednu osobu.

IMG_20170122_185249

Mezitím jsme probraly i ostatní těla, zejména jejich spodní trupy… Zaměřily se na jejich velikosti, hry světel a stínů, optických klamů, jež látky na inkriminovaných místech vytváří. Zde padla ta obvyklá klišé o malých Kašpárcích, která byla do určité míry potvrzena a vyvrácena. Po okouknutí a ohodnocení dostatečného množství těl a trupů spodních, jsme se vrátily k tomu původnímu.

Usoudily jsme, že photoshop je sice všemocný, ale měl by se užívat s mírou a rozvahou.

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také