Co život přinese, Opravdu vážné téma, Vážné téma

Co na mužích milujeme?

Co samec to individuum, muži se od sebe liší, některý v maličkostech, jiný je zcela „svůj“, ale téměř na každém se najde něco, za co si zaslouží být milován. Každá žena vyznává jiné hodnoty, nicméně pojďme se v dnešním malém opusu podívat na to, co ženy na mužích z globálního hlediska přitahuje nejvíce, tedy TO co na mužích milujeme:

  1. Milujeme pozornost – ale NE MOC

Tedy je krásné, pokud s vámi sameček chce trávit svůj čas, vždyť čas je to nejdražší co ve svém životě máme, ale pokud nás muž nenechá vydechnout a neustále nás svým fyzičnem a psychičnem oblažuje je to někdy k nevydržení. Tedy my ženy potřebujeme svůj vlastní čas, čas na sebe a pro sebe.

  1. Milujeme svaly – ale NE MOC

Zde velmi záleží na úhlu pohledu, muž by rozhodně neměl vypadat jako rozteklá hora slizu, nicméně někdy je dobré srovnat daného samečka s námi samotnými. Je dobré, aby se milující pár mezi sebou výrazně nelišil, tedy muž by vedle roztékající se ženy neměl vypadat jak pevná žulová skála.

  1. Milujeme gurmány – ale NE MOC

Každý z nás rád jí a dobře. Nicméně pokud muž pravidelně doma i v restauracích, k snídani i k svačině vyžaduje gastronomické speciality, časem se to omrzí. Někdy je dobré dát si chléb s máslem, solí a škvarkovou pomazánkou.

  1. Milujeme drsňáky – ale NE MOC

Ženy vždy přitahovali drsní muži, je to možná pozůstatkem z minulosti, kdy nejsilnější ze samců dokázal přežít a zajistit obživu, ale nesmí to s drsností přehánět. V tomto ohledu může být muž takovým Jekyllem a Hydem, tedy na venek drsný a doma jemný.

  1. Milujeme chytré – ale NE MOC

Chytrolíni, kteří musí říct cokoli k čemukoli, nejsou vnímáni pozitivně. Ano máme rády muže s názorem, ale nikdo neví vše, je tedy lepší někdy mlčet.

  1. Milujeme upravené muže – ale NE MOC

Je hezké, když muž o sebe dbá. Pravidelná hygiena je důležitá, ale když muž tráví více času se zrcadlem, než se svou drahou polovičkou není to příjemné.

CNMM2

  1. Milujeme romantiky – ale NE MOC

Každá žena i třeba jen skrytě, alespoň někdy touží po romantice. Je krásné když vám muž nosí kvítí a maličkosti. Ale každý den dostávat pugéty, plyšáčky a jiné. Pokud je těchto lapačů prachu moc, není to už tolik romantické.

  1. Milujeme domácí kutily – a ty milujeme velice MOC

Míra lásky je úměrná stavu a potřebám našich příbytků. Muž kutil, který dokáže něco opravit je vždy kvitován, mnohdy je mu i odpuštěno, když místo romantiky někde něco kutí.

 

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také