Co život přinese

Jak se k sobě hodíme – díl II.

V jednom z předešlých dílů jsme probírali, kalkulaci lásky, tedy různé kombinační techniky jak s pomocí čísel zjistit úspěšnost spojení. Nicméně číselný výpočet míry kompatibility jedinců není jedinou metodou. V dnešním opusu si probereme metodiky jiné: určení vzájemné shody, dle nejrůznějších horoskopů a  nebeských znamení.

V našich končinách je asi nejhojněji využívanou technikou shoda či neshoda 12-ti astrálních znamení evropských. A protože lidstvo vždy hvězdy fascinovaly, rozhodli se již naši předci číst a určovat z nejrůznějších seskupení osudy nás smrtelníků. Každá žena (správně astrologicky edukovaná), by měla vědět, že pokud je zrozena ve znamení býka, neměla by se ve svém životě hlouběji stýkat se zrozencem ryby… Nicméně , co když je dle ní právě ryba tím, ke kterému její býčí srdce plesá? Nevadí, může použít přídavný faktor, tedy ascendent. 

IMG_20161013_173243

Pokud ani ascendent nepotvrdí její rozmarnou touhu k rybě, může šáhnout po jiném horoskopu, tedy druhém nejoblíbenějším, čínském. A protože je stavěn úplně jiného řádu a metodiky, je pravděpodobné, že by se žena, která byla původně býkem a nyní je krysou, mohla stýkat s mužem bývalou rybou, ale zde již prasetem.

IMG_20161013_172851

Pokud se však k sobě dle jednotlivých popisů tato dvě čínská znamení nehodí, není nic jednoduššího než přejít ke keltskému horoskopu.

A zde už by žena bříza mohla najít souznění s mužem topolem, ale pokud to nejde máme na výběr horoskop aztécký.

Aztékové byli v mnoha ohledech velmi vyvinutou civilizací, proto jejich mistrně sestavené horoskopy by mohly konečně přinést již maličko zoufalé ženě býkovi, v ascendentu raka, znamení krysy a zrození břízy uspokojivý výsledek. 

IMG_20161013_173337

A pokud není přes veškerá úsilí, této ženě díky aztéckému horoskopu potvrzena láska muže ryby v ascendentu panny, znamení prasete, topolu a nově dle horoskopu Aztéků znamení osla, není nic jednoduššího než sáhnout k horoskopu egyptskému, jehož 11 znamení odpovídá božskému zastoupení. 

A pokud ani svazku oné nebohé ženy nepožehná bohyně Isis a bůh všech mrtvých Toth, pak se dále může obrátit na horoskop Indický. Pokud nevyjde shoda v tom indickém, není nic jednoduššího než obrátit se na horoskop cikánský. Pokud i ten cikánský zklame, může ta žena v lásku doufající vyhledat pomoc v horoskopu cyklickém.

V případě, že by nevyšel ani jeden z horoskopů jmenovaných a všemocný googel by již veškeré dostupné druhy horoskopů vyhledal a daná žena by i přes varování sfér nebeských, byla přesvědčena, že musí s tímto jedincem žít a zemřít, pak si může vymyslet horoskop svůj vlastní.

Autorská poznámka: kdyby skutečně existovala žena býk v ascendentu raka, znamení krysy a lípy, pod ochranou Isis atd., pak ať se neděsí, její případ byl pouhou náhodou a pregnantní ilustrací (zde publikovanou). Nikdy jsem její spojení s mužem rybou v ascendentu panny, znamení prasete, topola a Thota atd. nekontrolovala a je možné, že je ideální.

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také