Kategorie mužů

Kategorie mužů III.

Autorská poznámka: Logika příspěvků – pokud se nic neočekávaného nestane – každý lichý pracovní den (po, st, pá) v 8:08. Bonusové příspěvky jsou variabilní a záleží na momentálním mentálním rozpoložení autorky, dosahu internetu a přítomnosti minimálně jednoho kusu papíru, černé fixky či propisky.

Po krátké odbočce tedy pokračuji v kategorizaci, opět na vás čtenáře čeká stručná charakteristika třech různě orientovaných mužských pohlaví:

1/ 7. Regge muž

Do této kategorie patří muži, které jsem obdivovala, když mi bylo 16, tj. 16 let už je neobdivuji. Nicméně i oni mají své kouzlo. Často mají dredy a jsou vyznavači Boba Marleye. Svět berou jinak a neříkám, že je to špatné, jen asi nikdy nenaleznu s těmito jedinci nějaký společný konsensus. Většina z nich má své vnímání světa postavenou na konzumaci, v některých státech povolené lehké drogy, marihuany. Tím, že v jejich žilách často koluje vysoký obsah THC (tetrahydrocannabinolu), jsou usměvaví a bezstarostní. Nicméně nic se nemá přehánět, proto nadstandardní dávky této rostlinky (v jakékoli podobě) způsobují obvykle sexuální potíže. Tuto informaci mám, jak z vlastní zkušenosti, tak i z několika prověřených zdrojů. Zmiňovaní pánové mají mnohem četnější problémy s erekcí a s následným vyvrcholením. Shrnuto a podtrženo sex s nimi není tak růžový, jak ho pánové sami díky účinkům psychoaktivních složek vnímají. Prostě většinu času jim nestojí, a pokud se to podaří, pak nedosáhnou vyvrcholení. Takže jim nezbývá nic jiného než se všemu zhluboka zasmát.

IMG_20160625_194617

2/ 8. Muž obchoďák

Tak o těchto kouscích bych dokázala sepsat celé lány, jsou specifičtí. Většinou jezdí v pěkných služebních autech, mají pěkné služební telefony, mají hezké obleky a na první pohled jsou inteligentní. Jejich životy jsou, ale vedeny dle přesně specifikovaného scénáře vedeného jejich firmou. Jsou schopni se za čest své firmy poprat. Umí vychvalovat pouze svou firmu. Nosí samičkám firemní reklamní předměty. Kupují květiny a večeře na paragon, kam si nechají vypsat „občerstvení či výzdoba“ a následně si je nechávají proplatit svou firmou, jako prezent pro zákazníka. Mají kamarády pouze mezi zaměstnanci své firmy. Na druhý pohled tedy zjistíte, že pokud se tento objekt stane vaším partnerem, nesouložíte pouze s ním, ale i s jeho firmou. Vrcholem slasti pro ně je, když během milostného aktu začne vychvalovat produkty své firmy. Orgasmy prožívá během citací oblíbených sloganů své firmy. Nadstandardních postelových výkonů se s nimi dočkáte, obdrží-li tento jedinec ocenění ve formě certifikátu, nejlepšího zaměstnance kanceláře pro minulý týden…od své firmy. Pokud se tohoto muže chcete zbavit, je to jednoduché, stačí říct, že konkurenční firma nabízí produkty lepší.

IMG_20160625_201243

3/ 9. Muž vesničan

Tito muži pocházejí z vesnic. Hospodaří na vesnicích. Jsou hodní, často i manuálně zruční. Jsou to hoši vynalézaví a milují kutilství. Mají většinou domek a zvířectvo. Není pravidlem, že jsou urostlí, ale většinou není jejich fyzická kondice špatná. Co se týče sexu, mám pouze jedinou zkušenost, nedokáži tedy srovnávat, ani vyvozovat závěry – viz kapitola „Co jsem si vysouložila I.“ a mých 12 bio-vajec. Sex byl nudný, chlapec byl hodný, ale sex byl tak nudný, že ani bio-vejce míchána každé ráno po aktu mou náladu nespravila. Je to možná dáno tím, že nemají mnoho zkušeností, a když, tak většinou s dívkami z vedlejších domků, maximálně vesnic.

Druhá autorská poznámka: v příštím příspěvku naleznete DOTAZNÍK pro zájemce o zušlechtení mého skromného příbytku, navazující na krátké příběhy „Co jsem si všechno vysoulozila I., II.“.

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také