Kategorie mužů

Kategorie mužů I.

Dnešní pojednání, bude o mužích jako celcích. Muž je individuum relativně jednoduché (né, že by žena byla nějak složitá), chovající se většinou dle určitého vzorce a pravidla. Každá z nás má určité požadavky a preferuje jiný typ, což je dobře. Vždyť pokud bychom my ženy toužily po stejném typu, svět by vymřel. Jednak proto, že by se ženy o muže v jedné kategorii pravděpodobně brutálně popraly a jednak proto, že by pravděpodobně vyhrála nějaká obryně, která by vyhraného asi moc nevzrušovala. O bodovací stupnici jsem se již zmínila v minulých pojednáních. Ale musíme si popsat, jednotlivé modely mužů, není složité je „rozkategorizovat“, dnešní den probereme první tři typy:

1. Outdoor man
Tento typ muže, je vzezřením většinou šlachovitý střízlík. Tito muži obvykle nejsou moc vybíraví. Co se týče jídla, pak jim stačí jedna pytlíková polévka na den (v krizových situacích). Mají hezká těla a co se týče sexuální stránky i nadstandardní výdrž. To je dáno tím, že se často rekrutují z řad sportovců horolezců a jim podobným. Nicméně mám vědecky ověřeno, že nejsou moc vynalézaví, jejich cílem je zdolat horu, proto tito chlapci často souloží jako králíci. V práci často chodí v sandálech a neformálně oblečeni, což jim, pokud nejsou na postu vysokých manažerů, nelze vyčítat. Jako přívěšek na klíče používají místo standardních symbolů propriety ve formě karabin a cepínu. I přes nesporné výhody, jako je výdrž, vytrvalost a nízké potřeby mají tito muži jeden nešvar a to, že i do národního divadla chodí ve sportovních kalhotách (s kytičkou), tretrách, popřípadě s lanem, co kdyby náhodou bylo třeba někam vyšplhat.

c647a98055_102704860_o2

2. Typický český muž
Dle Gaussovy křivky typického rozložení obyvatel, je setkání s tímto mužem velice pravděpodobné. Tito muži nás prostě obklopují. Zatím co žena jejich vzezření, by již uvažovala o páté formě diety a pomalu i o plastické operaci, tito muži spokojeně vytvářejí své izolační vrstvy, ležíc na kanapích a popíjejíc piva oblíbené značky. Jejich „majsterštikem“ je udržení pivní láhve na pupku a přepínání televizních kanálů, během požírání potravy. Nadstandardního přívalu slastí se s tímto mužem dočkáte, pouze v případě, že vyhraje oblíbený fotbalový klub. Dále pak pravidelně každý pátek, po příchodu z oblíbené restaurace, kdy je vyhecován sexuálními řečmi podobně smýšlejících kamarádů (pokud příliš nepřebral). Tito muži jsou jinak neškodní a pro nás nezadané se mnohdy stanou ternem.

798a4d13f5_102704989_o2

3. IT man

Tyto muži už nemají typicky přisuzovaná vzezření jako před 10 lety. Dříve nosili většinou brýle, jejich kůže byla světlá, skoro průhledná (mlok), byli oblečeni ve vytahaných, měsíce nepraných svetrech a košilích. Dnes se již tito muži řadí mezi standardní jedince a stoupají po žebříčcích atraktivity stále výše. Je však nemožné se s nimi seznámit tváří v tvář, díky nim máme seznamovací servery různých typů. Vzhledem k platovým podmínkám v IT sféře, jsou tito jedinci skrytým zlatem, které jsem tedy já doposud nikdy neobjevila. Dle popisování svých kamarádek, je soulož s IT muži velmi dobrá po stimulačním rozhovoru o počítačových aplikacích. IT muži jsou nenápadné sexuální mašiny.

c9d9c98a12_102705064_o2

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také