Kategorie mužů

Kategorie mužů II.

Vzhledem k tomu, že spousta čtenářů (teď záměrně používám pouze mužský rod), se v minulém pojednání marně hledala a mají nutkavou potřebu někam se zařadit (ztotožnit s některou skupinou), přináším další tři kategorie. Pokud, se milí pánové, opět nenajdete, nezoufejte, kategorizování není dnes konec.

1/ 4. Metalista

Tohoto muže poznáte hned, jeho vzezření je drsné. Jejich šatník je z 99.9 % barvy černé. Své róby často doplňují řetězy, koženými aplikacemi a kováním. Bohatý metalista kupuje své železné ozdobičky v renomovaných „metal-shopech“, těm pragmatickým stačí zajít do železářství a koupit pár metrů řetězu, výsledný efekt je stejný. Tito hoši si často pěstují dlouhou kozí bradku a platí zde přímá úměra čím delší, tím lepší i kdyby měla být tvořena jediným chlupem. Pro metalisty pojem počet skalpů neznamená počet zdolaných žen, ale počet pásků, jenž slouží jako vstupenka na metalové koncerty, zdobících jejich zápěstí. Tito muži jsou většinou velmi hodní, veškerou svou černou (negativní) energii vybijí na metalových koncertech. Je smutným faktem, že většina zásadně loví své protějšky mezi metalistkami a protože nejsem zcela vyznavačkou této hudby, musím sáhnout ke zprostředkovanému popisu jejich sexuální stránky. Tedy, jsou většinou jemní a velmi kreativní… a fajkšmekři – nemají problém souložit ve stanu na festáku ani po třídenním picím maratonu bez sprchy.

IMG_20160625_194735

2/ 5. Hiphoper

V tomto případě budu popisovat muže 33+, ne mladíky, u nichž je zcela běžné, že navštěvují hausparty a hiphopparty. Zaměřím se tedy na muže, kteří ve svém věku stále dychtivě navštěvují tyto akce, avšak ve srovnání s průměrným věkem návštěvníků výrazně vyčnívají. Muži hiphopeři nejsou zlí a často jsou zábavní, časem méně …nicméně myslím si, že zapomněli stárnout. Poznávacím znamením je stále přítomná kšiltovka na hlavě, nejde zde o její funkčnost, ale o módní doplněk. Často jsou to konzumenti lehkých tanečních drog, které v kombinaci s vodkou a energetickými drinky (redbull) jim zajistí celo-víkendovou pařbu, mnohdy opepřenou i sexuálními zážitky. Problém často nastane v tom, že si je pánové ne zcela vždy pamatují. V sexu s nimi zažijete pravý postelový tanec v pravidelném rytmu hiphopu.

IMG_20160708_132447

Vzhledem k tomu, že první dvě kategorie, zde zmíněné, byly věnovány vyznavačům určitých hudebních stylů. Přidám i jednu kategorii odlišnou.

3/ 6. Sluníčkový muž

Tito muži jsou specifičtí, pokud bych je měla nějakým způsobem popsat, nejblíže, co se týče vzhledu, jim jsou asi vyznavači hippie. Sluníčkoví muži chodí oděni ve lněných kalhotách, barevných košilích a obuti v kristuskách. Vyznávají vše přírodní, a co se týče úpravy jejich intimních míst, nechávají ho bez zásahu lidské ruky, něco jako v přírodní rezervaci Boubínský/ Amazonský atd. prales, tedy ponechat porost svému osudu. Co se týče sexu, pak vyznávají absolutní tantru. Preferují sex v příhodě. Často natáčí své manželky při porodech a následná videa bez sestříhání ochotně sdílí na youtube.

642f8411ae_102724446_o2 

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také