Kategorie mužů

Kategorie mužů V.

Po malé odbočce, způsobené mou touhou nezapomenout myšlenku a rychle ji zaznamenat, tedy kapitolce sexuální mýty, pokračuji ve výčtu různých druhů samečků. Dnešní den si opět představíme tři kategorie, nicméně nebude poslední, pár typů ještě zbývá, takže opět to chlácholivé ujištění, kdo se ještě nenašel, ať nezoufá – ještě není všem mužům konec.

1/ 13. Muž škrt

Tak tyto muže opět nelze poznat dle vzhledu, nepleťme si muže škrty s bezdomovci. Tito muži chudí nebývají, ale trpí chorobnou spořivostí, vše je pro ně drahé. Pokud ženu muž škrt pozve na rande, nechá si od ní pravděpodobně zaplatit účet, pokud o ženu bude hodně stát, pak rozdělí platbu na půl. Muž škrt bude v některých situacích působit romanticky, vždyť například spánek pod hvězdami v přírodě, je tak nádherný, nicméně z jeho strany je to pouze snaha, jak ušetřit za hotel a hotely jsou pro něj drahé. Na počátcích vztahu bude žena nadšená, jaký je gentleman a lichotník, protože ji bude chválit každý outfit, nicméně to bude pouze proto, že bude mít strach, aby žena po něm nechtěla něco koupit, a veškeré hadříky jsou pro něj drahé. Pokud spolu budete souložit, vystaví vám účet za kondomy. Pokud je po aktu bude sbírat a schovávat do kapes, trpí pravděpodobně nejhorším stupněm škrtsví, protože tento muž nemá zájem o úklid po aktu ani strach o svůj ejakulát a jeho zneužití, použité kondomy bude doma prát a pečlivě skládat zpět do krabičky aby ušetřil, kondomy jsou pro něj drahé.

IMG_20160625_191236

2/ 14. Muž svalovec

U těchto jedinců, je vizuální stránka zcela vypovídající. Nosí většinou tílka či trička bez rukávů a tepláky. Nejoblíbenější činnost je posilování, která je často spojena i s návštěvou solárií ve větší než zdravé míře, pokud solárium dostatečně neztmaví jejich pokožku, pak používají samoopalovací krémy. Často jsou zaměstnáni jako osobní trenéři, vyhazovači a ostraha obchodních domů. Tito muži hýčkají své svalstvo a vyznávají ho, činky jsou jejich modlou. Soulož zahajují lehkým rozcvičením, samotný akt probíhá stejně jako série posilovacích cviků, preferují kliky, po vyvrcholení následuje lehký strečink.

IMG_20160625_191759

3/ 15. Muž manažer

Tato skupina mužů nás obklopuje. Na první pohled jsou upraveni, nosí obleky, které jim epesně padnou, voní. Většinou spí se svými sekretářkami, pokud mají ještě asistentku, nepohrdnou obojím, někdy i současně. Mají sklony řídit a dirigovat, stejné je to i se souloží, snaží se nejprve situaci rozebrat, jaké přínosy a naopak negativa bude mít sexuální akt pro oba zúčastněné. Ze získaných dat dále pak vysloví prognózu na delší časové období, se zahrnutím všech rizik. Co se týče samotného aktu, tak většinou pohled na ně v obleku je mnohem lepší, nahá realita. Protože stejně jako my ženy, používáme líčidla pro skrytí mnohých nedokonalostí, manažeři zakrývají své pupky do velmi dobře šitých obleků.

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také