Kategorie mužů

Kategorie mužů VIII.


Po malých odbočkách, rozebírající moji soudnost, život a psyché, se opět vracím k mužům, jejichž kategorizace ještě není zcela dokončena, pár typů chybí, proto se dnes budu snažit tuto elementární chybu napravit.

1/ 21. Muž prokrastinátor

Muže prokrastinátory můžeme také nazvat pěkným českým slovíčkem, muži vyhnívači. Je pravdou, že některé situace je třeba řešit s chladnou hlavou, ale tito muži řeší s rozvahou vše. Čekají, že se vše vyřeší za ně. Já s tímto přístupem mám osobně problém, tedy prázdná lednice se sama nenaplní a špinavé prádlo se samo nevypere. Nicméně pokud by šlo jen o tyto problémy pak by je většina z nás žen přešla s grácií a bez řečí lednici naplnila a prádlo do pračky vložila. Nicméně tyto maličkosti jsou jen špičkou ledovce, milé dámy, pokud máte doma tento typ muže, pak si vás pravděpodobně nikdy dobrovolně nevezme, prošvihne své i vaše nejlepší období, plodné období, prostě s vámi, pokud ho neopustíte – což doporučuji, prohnije až do stáří, bez ústupků a kompromisů. S mužem prokrastinantem jsem soulož nikdy nezažila (pravděpodobně pouze se semi-prokrastinantem), avšak dle určitých vzorců chování těchto jedinců můžu odhadnout, že bude své vyvrcholení značně odkládat.

2/ 22. Odkvétající playboy

To co bylo do třicítky frajerské počínání, si tito hoši uchovali až do pozdní čtyřicítky a mnohdy i dále. Za mlada playboy jezdíval ve sporťáku. S přibývajícími léty přesedl do SUV, protože jeho hřbet již není tak ohebný jako před léty. Oblečen je většinou vkusně, protože metrosexuála ukrytého v sobě racionálně potlačuje. Sex provozuje spíše z principu. Aby výkonnostní laťka nepadala, orientuje se bravurně ve farmakách podporující topořivost jím nejvíce milovaného objektu. V posteli strategicky směřuje ženy k polohám typu na koníčka. Ne proto, že by ho tolik rajcovala, ale protože šetří síly.

Existuje jedna živoucí legenda, dnes cválající mílovými kroky k padesátce. Vše, co mělo v naší aglomeraci ruce a nohy, již skolil. Nastal problém – v dojezdové vzdálenosti došel materiál. Jedná se však o muže bystrého. Zhodnotil šance a zvolil takzvanou vícegenerační strategii – začal lovit v rybníčku dcer, které ojetým matkám během jeho vyzrávání, zdárně odrostly. Přijde mi to sympatické, neb matkám a dcerkám mnohdy chybí společné téma k hovoru.

Muž tohoto typu obdobných praktik neznalou dušičku nejprve nadchne. První měsíc po jeho boku je vzrušující pohádka. Nicméně po krátkém čase začne něco zahnívat. A to proto, že tento exemplář jede stále ve stejné šabloně vzrušujících výletů, večeří a postelových radovánek. Po měsíci jej však začínají nudit (mezitím to ženu přestává bavit dělat stále jen na koníčka) a on už neví, jak změnit muster, který si za několik desítek let sám sobě naprogramoval. Všem ženám tímto uděluji dobře míněnou radu: nebuďte sobecké, vypůjčte si ho a pusťte jej zase do světa. Už jen kvůli zábavnímu průmyslu. S jejich úbytkem by provozovatelé diskoték čelili vážným finančním problémům.

starnouci playboy

P.S. Prosím pány, co se nenašli (či dámy své partnery) o tip na typ

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také