Kategorie mužů

Kategorie mužů VII.

Dnešní krátké pojednání o chlapcích mělo být posledním, ale protože mi mí milí čtenáři přispěvatelé připomněli mnohé případy, jež zmíněny nebyly, rozhodla jsem se dnes ještě výčet mužských samečků neuzavřít. Právě díky vám čtenářům mi vytanuly na mysli kategorie, které sice dobře znám, ale můj úhel pohledu byl zkreslen, nezbývá než komentátorům poděkovat – děkuji. Dnes si probereme pouze dva typy, není to snad z důvodů, že by mi docházela „psací slina“ – naopak, ale proto, že se musím o těchto jedincích rozepsat o něco více.

1 / 19. Muž mamánek

Pojem mamánek je velmi známý a rozšířený. Samečci, které můžeme označit za mamánky chodí vždy čistě oblečeni, nejčastěji v košilích, velmi pečlivě a s láskou vyžehlených. Tito chlapci jsou pod vlivy svých matek. Se svou matkou buď i přes pokročilý věk bydlí anebo ji pravidelně navštěvují, tak pravidelně, že je to až zarážející. Co řekne matka je fakt, o kterém se nepolemizuje. Matky mají právo chlapcům prát, žehlit i vařit. Matky mají právo s chlapci jezdit na dovolené.Matky mají právo na své chlapce. Matka může rozhodovat tedy o všem, od nákupu ponožek až po výběr nastávající snachy. Nicméně žádná žena v očích mamánka nemůže dosáhnout kvalit matky, ať už se jedná o úklid domácnosti nebo vláčnost pečené buchtičky. Tito muži si zásadně vybírají své protějšky, dle vzhledu jejich matek za mlada. Ženy, které se objeví po boku mamánků, jsou pravidelně poučovány a terorizovány matkami, co vše dělají špatně a jak jejich nebohé dítě strádá.

Co se týče sexuálního aktu, zde většinou matky fyzicky přítomny nejsou, nicméně daný akt z hůry koučují. Co se týče samotného výkonu, pak nemohu paušalizovat, ale většinou nejsou tito samečci nijak zvlášť kreativní, a jak jsou zvyklí od svých matek, vyžadují full servis bez práce.

IMG_20160625_205152

2 / 20. Muž žárlivec

Tento typ muže, opět nelze vizuálně specifikovat, nemají žádné na první pohled charakteristické rysy. Samozřejmě existuje několik forem žárlivosti, následující řádky budou věnovány těm chorobným žárlivcům, jejichž mozky sžírá již patologický nález v podobě nedůvěry. Těmto mužům není možné vysvětlit, nic, jsou skálopevně přesvědčeni o nevěře, všech a všude. Milostný akt s nimi není opět nijak výjimečný, jejich podezřívání se většinou projevuje i při postelových scénách, tedy častým díváním se pod postel a do tmavých zákoutí, zda tam žena někoho neschovala, inteligentní jedinci tyto své „checky“ kamuflují zálibou různých poloh.

Na jednoho patologického jedince jsem vyplýtvala spoustu svého času i já a s odstupem musím říct, že to je jediný muž, u kterého považuji svůj čas věnovaný jemu, za ztracený.

Níže uvádím par projevů žárlivé patologie:

  • kontrola telefonů – vaše konverzace s ostatními, z nichž vyvozuje vlastní závěry (často zcestné)
  • kontrola telefonáty/ neustálé spamování – zde se dá problém obejít automatickými odpověďmi
  • kontrola vaši polohy během dne, pomocí různých aplikací, které vám nenápadně nainstaloval do telefonu
  • kontrola kamarádů/ lidských jedinců ve vašem okolí – ověřování identity a pohlaví
  • kontrola vašich činností během dne, pokládáním sady záludných otázek
  • kontrola spodního prádla (není-li po příchodu naruby, potřísněno atd.)

a řada dalších anti-epesních činností ze strany žárlivce.

zarlivec

Z tohoto opusu tedy vyplývá, pokud bych se nacházela v čistě hypotetické situaci, řešící záchranu světa podmíněnou souloží s jedním z těchto výtečníků, ač nerada, jako uvědomělý občan, bych zánik světa odvrátila pekelnou souloží v dětském pokojíčku s mamánkem. Za svůj heroický čin, bych očekávala, kromě vděku celého světa i nadýchanou buchtičku od starostlivé matičky.

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také