Ostatní, Seznamkové seznámení

Logistika randění

Jedinci, kteří jsou fanouškové seznamování přes internet, tedy seznamování v lidském světě jde trochu mimo ně, musí ustát mnoho úskalí virtuálního světa. Jedním z nich je samotná logistika a to nejen schůzek, ale i prvotního poznávání ve formě psané.  Co si budeme nalhávat, většina z nás nikdy v tomto směru nesází na jednu kartu. Když už člověk na seznamku zabrousí, většinou rozhodí sítě na více frontách. Je to normální a přirozené, nenormální by bylo, kdyby člověk doufal v lásku na první pohled z fotky a díky tomu zahodil všechny ostatní nabízející se šance. Na druhou stranu je nutné uvědomit si, že není dobré urvat si přílišné sousto a tedy počet mužů (či žen) by měl být pouze takový, jaký jsme schopni, bez nějakého absolutního vyčerpání sebe samých, zvládnout.  Níže naleznete několik rad, které by měly pomoci zvládnout vícenásobná randění, dozvíte se především to, co už je moc (tedy v určitém časovém údobí).

  1. Počet kontaktů

Z určitého počtu samců (samic) je nutné vybrat užší okruh. První nahozené sítě byly pouze orientační, dále je nutno požadavky trochu zvýšit. První rozhodující faktor je samozřejmě vzhled. Tedy vybereme max. 10 jedinců, které oblažíme svou odpovědí. A protože je 10 lidí stále mnoho, je nutno dále selektovat, tedy zaměříme se na písemnou konverzaci. Tedy pro začátek věnujeme každému ze zúčastněných maximálně 10 minut. Sledujeme smysl pro humor, výrazné hrubky (ne zcela všechny, někdy se prostě přihodí) a pohotovost. A protože 10 x 10 je 100 a to je více než hodina a protože většina z nás alespoň 8 hodin pracuje, 6 hodin spí a nemá čas věnovat své drahocenné minuty jedincům bez budoucnosti, vybereme polovinu, s níž konverzaci budeme dále rozvíjet. Mějme však na paměti, že bychom jednomu jedinci neměli v souhrnu věnovat více jak 27 minut/ den.

IMG_20160926_194523

  1. Počet randíček

Protože není čas, ztrácet čas, je dobré domluvit si více randíček na den. A zde přichází na řadu logistický um. Z vlastní zkušenosti musím říci, že má maximální kapacita randíček je 2/ den. I tři byly mnou vyzkoušeny, avšak bylo to časově napjaté, přesun z místa A na místo B a dále pak na místo C, byl hektický a všechny schůzky byly poskvrněny spěchem. Ač by se mohlo zdát, že randění na jednom místě je výhodnější (tedy bez přesunů), není tato volba šťastná, protože jeden může odejít později a druhý přijít dříve a i když si chytrý a zkušený „randitel“ dojedná rande s malou časovou pauzou, je možné, že dojde k trapným chvilkám.

Seznamkove seznameni 1

  1. Lokace chlapců (dívek), kteří prošli do dalších kol

Pokud jsou rande úspěšná, doporučuji vybrat si maximálně 2 jedince. Tedy mladší ročníky by mohli zvládnout i tři, ale pro nás, děti komunismu je to již vyčerpávající. Nejdůležitější je, aby dva jedinci bydleli v dostatečné vzdálenosti. Z vlastní zkušenosti vím, že nejideálnější vzdálenost je okolo 40 kilometrů, tedy pokud se vy nacházíte uprostřed, oba jedinci, jsou od sebe dostatečně daleko a nepředpokládá se, že by vás jen tak během chvíle přišel jeden nečekaně a bez ohlášení navštívit.

IMG_20160926_195759

A co z dnešního opusu vyplývá? Tedy pokud chcete mít víc než jednoho partnera, vaši sousedi nepřichází v úvahu. 

 

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také