Co život přinese

Malicherné malichernosti – díl I.

Lidé jako já, hledající nehynoucí lásku a rozdmýchání ohňů vášně na první pohled, mohou být považováni za snílky. Věřte nevěřte, čím starší jsem, tím víc snílků potkávám. Každý chce zažít lásku, mál, kdo ji umí definovat, je to pouze chemická nerovnováha způsobená hormony? Myslím, že chemicky se dá vyjádřit pouhá část pocitů, ta část, která otupí naše mozky a dovolí nám dělat věci v normálně nemyslitelné. Oblbovací část trvá různou dobu od 3 měsíců až po několik let. Záleží na intenzitě styků partnerů a jiných okolnostech. Avšak po ať kratší, či delší době nastává útlum tvorby, těch zázračných látek na bázi amfetaminu. Nastává to probuzení a prozření. Je to jako běžné opilcovo ráno, po skvělé a zábavné noci, bolesti hlavy a žaludek, případ na vodě, to co bylo v noci krásné, nám vyvolává nelibé pocity. Jsem člověk, který hormony lásky (jak bychom tyto látky droze podobné mohly nazývat) sice produkuje, ale šetří s nimi. Proto na partnerech nalézám ty chyby, čím méně „obluzovačů“ tím je to horší. Zdánlivé maličkosti, které nám v počátcích mohli být roztomilé, se posléze přesouvají do kategorie „nechtěné“ a stále se prohlubují a mohou být i příčinou nefungujícího a následně zkrachovalého vztahu. Není pravidlem, že stejná věc vám vadí na všech stejně, proto se dnes podíváme na pár malicherností, které v některých případech prostě nelze překonat – muži prominou, ale zaměřím se pouze na ně:

1. Chlupaté prsty na nohou – někomu se to může zdát opravdu malicherné, nicméně u jednoho člověka, se tento fakt nedal překonat, špatné načasování vztahu, tedy letní měsíce – kdy daný jedinec chodil neustále v žabkách, jen přispěla k zhasnutí jiskry.

2. Nesymetrické uspořádání prstů na nohou – ač se zdá, že jsem trochu upjatá na chodidla, nemyslím si, že bych to moc prožívala, navíc se v tomto případě jedná o jedince stejného, jako v předchozím tedy možná spojení – chlupaté a nesymetrické prstíčky.

noha1

3. Tón hlasu – přijde vám v počátcích švitoření vašeho milého rozkošné? Po pár měsících se však může stát, že vás jeho hlas bude tahat za uši jako řezání motorovou pilou.

IMG_20170312_195920

4. Pocení – ano, potíme se každý, když je horko pak více, ale neodpudilo by vás to, že vaší drahé polovičce stékají čůrky potu po čele, když se na vás otočí, zkropí vás sprchou…

5. Přílišná pozornost – my ženy toužíme po pozornosti, láskyplném objetí našich miláčků ale všeho s mírou, tedy pokud za vámi váš vyvolený skáče jako nadržený pejsek, je to špatně, každý potřebuje mít svůj vlastní prostor.

IMG_20170312_200135

A jak se říká tisíc lidí, tisíc chutí. Někomu vadí to a druhému ono, v tomto směru nelze paušalizovat, nicméně láska a vztahy obecně jsou krásné a zároveň kruté. Proto zakončím dnešní úvahu citací slov jedné písně od Nazarethu – „Love hurts“: láska je jako mrak plný deště – někdo ten déšť projde, někdo otevře deštník, či oblékne pláštěnku a jiný radši zůstane doma.

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také