Ostatní

Místa, kde se dá

Nikdy jsem nebyla přílišným experimentátorem, jsem dosti stydlivá holka, takže sex v kabince nákupního centra či v letadle mi nic neříká. Ano, zažila jsem klasický sex v autě, felaci muže při jízdě, sex v přírodě i v parku. Sex na hradbách historické zříceniny i sex v moři. Zajímavá zkušenost, ale nic co bych vyhledávala a nutně musela mít ke své spokojenosti.

Rozeberme si tedy tato místa postupně, srovnejme výhody a nevýhody:

1. Klasický sex v autě

Pokud bych nezažila sex v autě, byla bych břídil. Zde se musíme zaměřit hlavně na velikost vozu. Tedy pokud máte 3 dveřové auto, lze sex provozovat, avšak s velmi nízkým komfortem. Lepší pro tento účel jsou auta velká a prostorná. Toto místo je pak většinou i pro mě, jako dívčinu stydlivou snesitelný, připadám si téměř jako doma.

IMG_20160619_211210

2. Felace za jízdy

Tento úkon se dá provádět pouze, pokud nejste řidičem – to je logické. Protože dle zákona o provozu na pozemních komunikacích 361/2000 sb. se musíte věnovat plně řízení. Felace je zajímavým zpestřením, ale nedoporučuji provádět ve městech a všude tam, kde je rušnější provoz. Například dálnice je k tomu ideální. Řidič, tedy poskytovatel pyje, musí být předem srozuměn s tím, že nesmí ve vlastním zájmu prudce brzdit. Pokud by došlo k dopravní nehodě, pravděpodobný popis by byl: 2 oběti, on vykrvácel, ona se udusila.

3. Sex v přírodě

Je poměrně široký pojem, proto rozčlením do dalších podkategorií:

Sem můžeme zahrnout například sex při houbaření, zde pokud nejste voajér, je nutno si uvědomit, že pokud sex provozujete při houbařské sezóně, je les plný lidí.

IMG_20160619_211136

Sex na posedu – doporučuji, posed je vyvýšené místo a máte tedy vyšší pravděpodobnost, že uvidíte nevhodně přicházejícího diváka dříve než on vás.

Sex na loukách a polích, zde si dávejte pozor zejména na podklad, tedy sex v mraveništi, nemusí být uspokojující.

Sex na skalách a jiných vyvýšeninách. Provozujete-li páření na těchto místech, dbejte na bezpecnost, nedoporucuji lidem se závratí. Vyhodou je, že potkáte malé množství lidí. Nicméně, pokud jste na exponovanem místě, můžete se stát atrakcí pro turisty pěší, ale i třeba vyhlídkové lety.

4. Sex na veřejných prostranstvích

Sex, na lavičce v parku altáncích a jiných odlehlých místech, i zde si dávejte pozor zejména na pejskaře, kteří nerespektují žádnou hodinu. Nicméně doporučuji hodiny večerní, za tmy.

IMG_20160619_210926

5. Sex během sportovních aktivit.

I zde si člověk musí dávat pozor na nechtěné přihlížející, tedy pokud chcete souložit v kabince na vleku, měla by být prázdná. Někdy se zamyslete i nad tím, zda prostor není monitorován kamerami.

6. Sex v sauně

Je vyčerpávající, ale ne nemožný, zapotíte se 2x více než při provozování obou aktů zvlášť.

7. Sex na pláži

Je dobrý, klasická romantika při západu slunce. Nicméně zde je nutno dávat si velky pozor na písek – drhne.

Při sexu v moři je nutno byt též obezřetný, abychom nezvířili písek. Dále si dejte pozor na různou havěť okolo vás, nejhorší jsou asi medůzy.

Závěrem bych chtěla říct, že sex je dobrý a je ho třeba, ale v tomto ohledu jsem nudná, stačí mi postel.

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také

Nový komentář