Ostatní

Sexuální zásady a pořekadla

Jsem v mnohých věcech trochu muž, většinou do 5 minut po souloži usínám… Hlášky svých chlapců si moc nepamatuji. V paměti mi jich uvízlo pouze pár, které se hodí na každou situaci. Tyto hlášky již zlidověly a veřejně se používají. Stejně tak vyznávám několik zásad, které tedy někdy, avšak výjimečně, porušuji.

1. Za dobrým „mrdem“ si i vyjedu.

Tato hláška je, jak jsem říkala, již zlidovělé pořekadlo. A používá se v různých obměnách. Většinou bývá používána ve dvou případech:

A) Pokud se probudíte někde, vedle někoho a nevíte, jak jste se tam dostali. Na otázky známých, pak lze odpovědět touto hláškou. Garantuji, že už nebudou situaci dále rozpitvávat.

B) V druhém případě, tuto hlášku použijete, chcete-li pouze souložit mimo své bydliště, někde dál. Na otázky kamarádek, proč nepřijede chlapec za vámi, stačí opět vytasit tuto hlášku.

IMG_20160621_170318

2. Za den jeden

Tímto pravidlem se řídím, stalo se jen párkrát v mém životě, že bych souložila se dvěma muži v jeden den. Přijde mi to značně nemorální. Pokud se tato elementární chyba stala, byly jednotlivé akty samozřejmě proloženy sprchou.

3. Když je hlad i suchá kůrka je dobrá

Toto pořekadlo značí, jak moc jste zoufalí a jak moc po sexu prahnete. V normální situaci, pokud je člověk sexem nasycen a vyrovnán se svým životem, by například daného partnera neakceptoval. Ale pokud jste dlouho na suchu, máte potřeby a touhy, pak jste ochotni snižovat ze svých nároků. Takto se udává mnoho nepochopitelných aktů například sex z lítosti.

4. Vytlouct klín klínem

Toto není pořekadlo, toto je fakt a akt, který velmi ráda provádím. Pomáhá mi to vyrovnat se s rozchody a pády. Vlastně přebíjím zážitky, nestíhám dožívat a prožívat tragédie, přijde nový počitek, který by měl vyléčit bolístky.

IMG_20160621_165702

Zde se musíme trochu zamyslet, zda je to správně. Během své aktivní partnerské kariéry  jsem byla v permanentních vztazích, někdy zdvojených i ztrojených. Samozřejmě jsem to nikdy nepřiznala, vždy tvrdila, že jsem už tak dlouho sama, že si nemohu vzpomenout, jak dlouho. Nicméně nejdelší časové údobí bez partnera bylo cca 3 měsíce. A to už jsem skoro olizovala zdi. Dnes už vím, že to není dobrý postup a pokusím se být sama alespoň … 4 měsíce.

5. „Mrdání“ bolest hlavy zahání

Žena, která tvrdí, že nemůže souložit, protože ji bolí hlava, lže. Protože sex, bolest hlavy jednoznačně zahání. Já mám opačný problém a ten, že při nedostatku sexu mě začne hlava bolet.

Stejně tak to platí i v případě méně závažných nemocí – zánět slepého střeva (apendicitidu) asi sexem nevyléčíte. Už i naše babičky věděli, že nejlepší je vypotit se na cizím těle.

IMG_20160621_165750

6. Vagína je flexibilní orgán

To není hláška, ale fakt, tedy pokud má žena či muž obavu že se tam nadstandardně veliký mužský orgán (pokud nemá rozměr lesenařské trubky) nevejde, nemá pravdu, protože vejde, musí se jen zkusit.

7. Sex s ex-

Hláška, která byla použita v předchozích příbězích a tedy – než ti dojde nová pračka, budeme prát ve staré, lepší než prát v ruce.

Posledním bodem, jsem chtěla vyjádřit, že lepší sex nějaký než žádný.

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také

Nový komentář