Ostatní

Muži a jejich… stroje

Když se zeptáte průměrné ženy na nějaké auto, většinou rozlišují pouze barvu a jestli to auto je velké, malé nebo „takové nějaké divné“. Muži si však svých strojů hledí podstatně více. Z dosavadních interakcí mohu udělat též amatérskou zevrubnou korelaci mužů a jimi obsluhovaných strojů. Nebudu zde řešit „dream cars“, ale vozy, kterými muži skutečně jezdí.

Protože můj mozek je velmi analytický, musím vyslovit důležitou premisu a to takovou, že se na segmentaci vozů a jejich jezdců budu dívat českou optikou a ta jak je známo může být od té globální velmi odlišná. Navíc dodávám, že níže uvedené segmenty zdaleka neobsáhnou komplexnost automobilové říše a k ní odpovídající rozmanitost světamužského.

Muži do 30-ti let jezdí většinou tím, na co stačí rozpočet. Jejich podskupinou je početná komunita low-cost tunerů. Velikostí zadních spojlerů, ohnivými barvami a raperskými koly přímočaře ukazují samičkám, kdo je tu tím alfa samcem. A oni mohou, neb mají ještě hodně sil. Borec v krutě našlapané káře velmi mladičkou dívčinu skutečně zaujme. Vhodné modely pro domácí tuning jsou:

IMG_20160621_224048

  • Jakákoli Škoda

krásně se například šperkují Octavie 1. generace, zejména bestseller TDI 66 KW. Dívky ocení zejména sportovní sedačky a porůznu zamračená světla.

  • „Japonské draky“

 starší modely SUBARU, MITSUBISHI, NISSAN volí fandové rallye a pařiči her. Tohle holky moc nebere, protože auta z pohledu ženské optiky  vypadají komicky. Třeba v případě SUBARU dámy nedocení hvězdy na bočních dveřích, plusové body však nahoní zlatá kola téhož modelu, mají totiž barvu blýskavého šperku. Mladí muži v těchto vozech nepokrytě dávají najevo, že jsou divocí jako jejich turbo. 

  •  Cokoli, co je kabrio

která by odolala borci v leteckých brýlích s větrem ve vlasech. Efektní je malá např. Mazda MX5, auto opravdových srdcařů, protože v tom se v provozu jezdit fakt nedá. Výhodou je, že je tak nízká, že podjede jakoukoli závoru a vy se můžete oddávat slastem na zcela nerušených místech.

IMG_20160621_231242

Přijede-li muž pod 25 let opravdovou drahou károu, je z 90 % jasné, že ji šlohl tatíkovi a machruje. Sexuální zážitek v autě pravděpodobně neproběhne, protože bude muset včas vrátit auto rodičům.

Třicátníci a čtyřicátníci chtě nechtě musí zkrotit své automobilové libido a pořizují si dieselové kombi v horším případě MPV v tom lepším šmrncovnější SUV.  Za volantem kombíků však lze objevit pravé sexuální poklady. Dlouhodobá sexuální frustrace způsobená více či méně šťastným manželstvím či právě proběhnuvším rozvodem, může vyústit v epesní sexuální zážitky (autorská poznámka: Rajda pochopitelně ctí závazky a po šoférech se snubním prstenem nekouká). Je možné, že na okořenění sexuálního života myslí potajmu samotní vývojáři automobilek. Dokonale sklopné zadní sedačky a panoramatická střešní okna využijí nejen chalupáři. Kolikrát žasnu, kolik kombíků to spatřuji po večerech na polňačkách…asi noční houbaři…

Úlety jakýmkoli směrem jsou podezřelé. Řídí-li muž jakéhokoli! věku roztomilého Brouka či Mini, je víceméně prozrazen. Muži za volantem tzv. „pussycatcherů“ (autorská poznámka: pan prezident by segment vyslovil jako [:passykečr:]) zase až příliš okatě dávají najevo, že jsou a lovu. Na to lze říct jediné, většinou kořist uloví. Smůla-je, když je bourák půjčený a hledačka pravé lásky se namáhala zbytečně.

Auto potřebné centimetry dodá jen na krátkou dobu, poté, co jeho majitel vystoupí, je už sám za sebe. Kdybych si měla vybrat vůz a jeho podobu poté promítnout následně do muže snů, volím decentní tmavé kombi, střední třídy.

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také