Co život přinese

Nevěra manuál pro začátečníky

Dnešní příspěvek začnu svým oblíbeným citátem M. Dietrichové: „ženy by byly rády věrné, potíž je najít muže, kterému by mohly být věrné“, tedy doufám, že to řekla právě ona, protože bych se nerada dočkala stejného faux-pas, jako udělal náš pan prezident s jednou citací velmi dobře ukrytého článku.

Věrnost je pro mnohé z nás nepředstavitelnou výzvou, musím však konstatovat, že já, ač jsem Rajda, mnoha mužům ve svém životě jsem věrná byla. Často však tím důvodem nebyla nehynoucí láska k danému muži, ale okolnosti. Tedy nedostatek příležitosti, nedostatek času nebo pouhá lenost. Já sama jsem vyznavačkou hesla, co oči nevidí, to srdce nebolí, tedy pokud by mi měl být muž nevěrný, ať si to nechá pro sebe, pokud to nebude zasahovat do mého žití a daná děva je zdravá. Nemám ráda jedince, co z důvodů výčitek svědomí se ke svému přečinu přizná, tedy pokud člověk nevěrný je, má nést své břímě hrdě, jak by řekl doktor Plzák – zatloukat, zatloukat.

Níže naleznete pár rad, které jsou pro proces nevěry velmi důležité:

1. Mít kamarádku, sestru nebo babičku

Asi nejdůležitější osoby, které vás budou provázet během vztahu.

a) Kamarádka musí mít konkrétní jméno, je dobré vyprávět partnerovi konkrétní příběhy, avšak může to být člověk zcela fiktivní.

b) Rodinný příslušník

Například sestra s několika potomky nebo stará hluchá babička, která neustále potřebuje s něčím pomoct, odvézt, přivézt, prostě je to taková oběť od vás, světic. Tedy vaše zvrhlost se dá fantasticky konvertovat v konání dobra. Avšak daní rodinní příslušníci musí být existující, protože je pravděpodobné, že pokud strávíte s partnerem nějaký čas, všimne si, že jste jedináček či sirotek.

NpZ1

2. Mít v nepořádku hybné a komunikační prostředky, popřípadě nemovitosti v oblasti bez signálu

a) Rozbitý automobil

Pokud se s partnerem pouze navštěvujete a nebydlíte spolu je to jednoduché, ráda bych přijela, ale svítí mi červená kontrolka, auto píská a já nevím, co to znamená, už jsem sedala do auta, ale nemohu najít manuál a teď už neseženu automechanika. Pokud s partnerem bydlíte, lze to použít též, příběh lze ozvláštnit slzičkami, čekáním na odtahovou službu aj.. Tím se dá vysvětlit i to, proč neberete telefon, protože ve svém zoufalství sháníte pomoc a protože nechcete partnera obtěžovat, hledáte pomoc všude jinde. Výše uvedené, je vhodné křížově jistit vhodnými výpověďmi kamarádů, telefonáty, kde zdůrazníte slova z automobilismu – např.: převodovka, ruční brzda motor. Či ledabyle pohozenými účtenkami za dané.

b) Telefon

S nástupem dotykových telefonů máme jednu výhodu, jejich baterie obvykle dlouho nevydrží, ano, můžete v kabelce nosit externí zdroj, ale to nemusí nikdo vědět. Dále pak existují oblasti bez signálu, v současnosti je jich stále méně, ale, myslím, že není problém sehrát – neslyším, neslyším, neslyším story. Pokud s tím máte problém, doporučuji předem vyzkoušet s kamarádkou či rodinným příslušníkem. Například taková hluchá babička z bodu 1 může být pro vás dokonalou inspirací.

3. Poslední bod zabírá na 100 %, inspirace pochází od mé kamarádky. Máte strašný průjem. I když tato výmluva se dá použít absolutně na vše, nejen na nevěru. Funguje a dokonce nemusíte nic vysvětlovat, plácat se v tom.

NpZ2

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také

Nový komentář