Kategorie mužů

Kategorie mužů VI.

Dnešní, již šestý díl pojednávající o mužském pohlaví, není posledním, ale předpokládám, žě valná část samečků by se již poznat měla. Pro ty, jež ještě stále pátrají a nevidí v minulých pojednání ani kousek sebe mám jedinou útěchu, snad se naleznete v posledním dílu, ve kterém budou popsány poslední tři kategorie. A jedna rada pro vás stále pátrající muže, je možné, že jste dávno popsáni byli, nicméně vaše ego není schopno přijmout fakt, že dané individuum má s vámi něco společného. Takový problém mám i já, prostě negativní věci, jako kritiku, neradi přijímáme. Avšak nastavme si zrcadlo a pokračujme ve výčtu charakterizující další tři kategorie samců:

1/ 16. Motorkář

Muži motorkáři jsou milí kousci, které poznáte po vizuální stránce hned. Chodí v kůži. Někteří zarytí vyznavači silných strojů, chodí i do společnosti v bundách s imitacemi chráničů a kalhotami se slidery odřenými na kolenou. Ti nejskalnější fanoušci mají oblečení zamušené. Mezi svým okolím jsou považováni, za drsné chlápky, kteří nepláčou a vše zvládnou i střet motorky s 2 tunovým kancem ve 200 km/ h rychlosti. Co se týče sexuálního aktu, jsou považováni svým okolím za sexuální bohy, nicméně realita je někdy mnohem smutnější, protože dle zkazek, které se o nich tradují, je většinou žena natěšena na nadstandardní výkon. Znáte to, pokud se na něco epesního těšíte, je pak rozčarování z toho, co nenastalo mnohem větší. Slastný akt je tedy s těmito muži naprosto průměrný.

IMG_20160625_2055332. / 17. Latentní homosexuál

Tito muži o sobě sice skrytě vědí, že trpí náklonností ke stejnému pohlaví nicméně se tento fakt snaží v sobě udusit a přehlušit vztahy se ženami. Ač nemohu na 100 % říct, že jsem nějakého za svou sexuální kariéru měla čest osouložit, mám pocit, že pár kusů by se do tohoto bodu mohlo zařadit. Muži z této kategorie se se svým tajemstvím vyrovnávají dvěma způsoby. Jedni rádoby na ženy zanevřou a chtějí být osamělými vlky, ti druhý naopak sbírají jednu ženu za druhou, možná, aby si dokázali, že homosexuály nejsou. Obou druhům však ze svého pohledu držím palce, nejsem totiž homofóbní.

IMG_20160410_161305

3. /18. Ideální muž

U této kategorie, musím sáhnout do již sepsaných análů, k únorovému článku – stupeň debility, kde je celkem srozumitelně sepsáno, že ideální muž neexistuje. Ale popravdě, ideální žena, kromě mě je výjimkou. A protože jsem se rozhodla věnovat jeden z budoucích opusů tomu, jak by měl vypadat ideální muž, končím dnešní pojednání slovy: ideální muž, je nedosažitelným snem mnoha žen a proto nám nezbývá než pouze snít vedle samců, kteří jsou pro nás tím nejmenším zlem.

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také