Co život přinese

Za kolik…?

Dnešní díl se bude zcela seriózně zabývat důležitou otázkou. Svět se točí většinou kolem peněz, peníze a moc jsou hybnou silou. Za peníze lze koupit téměř vše. A ač mnoho lidí říká, že ne, každý má svou cenu. V tomto krátkém pojednání, rozebereme situaci, kdy jste postaveni před otázku, ZA KOLIK byste souložili. Prostě tvrdě za finanční odměnu. Pokud znáte film neslušný návrh s Demi Moore, pak toto je přesně stejný případ. Danou situaci si proto nepleťme s již publikovanými články co jsem si vysouložila I., II..

zk

Podmínky této modelové situace jsou následující:

  • Váš protějšek – je jasné, že protějšek nemůže být pro vás atraktivním. Protože s ideálním protějškem (v mém případě mužem) bych souložila i zadarmo. Musí to být absolutní antierotický jedinec, o kterého byste v normálním životě ani kolo neopřeli. Pak začíná být teprve otázka peněz zajímavá.
  • Množství peněz – je k dispozici jakékoli množství finančních prostředků. Zde však člověk nemůže být sebestředný. Často slýchám hlášku „s tím bych nešla ani za miliardu“. Ale milí čtenáři, nevím kolik lidí by miliardu za pár minut slastí dalo. Mohli byste vypadat jako Brad Pitt či Angelina Jolie, ale miliarda je dost peněz a ani za slasti s těmito dvěma ideálními jedinci, by za takový objem peněz nestál. Takže držme se v reálných číslech.
  • Množství alkoholu – pro tento případ byste měli k dispozici, pouze 1 lahev vína, objemu 0.75 litru. Omezené množství je dáno tím, že zde samozřejmě hraje roli známý fakt, se zvyšující se množstvím alkoholu se protějšky stávají krásnější. Sexuální akt je spontánnější a dochází k němu s vyšší pravděpodobností. Navíc při překročení určité hranice, mají lidské mozky tendence, vynechávat a v tomto případě je vhodné, aby vše bylo v hlavě zaznamenáno.

Po shrnutí limitujících faktorů se můžeme zaměřit na rozbor situace. Přesouvám se tedy od bezpohlavního popisu, ke vztažení situace na sebe samu. Samečka, který mi položí tuto otázku, si představuji jako „masokouli“ – muže beztvarého malého s velkým břichem neseným hubenými nožičkami, dvojitou až trojitou bradou, řídkým vlasovým porostem, mečivým hlasem, stále se potícího. Není podstatné, proč a jak, ale tento muž jednou zazvoní u mých dveří s lahvinkou bílého suchého a nabídne mi libovolnou částku, za dejme tomu čtvrt- až půlhodinovou dávku slastí.

ZK1

Je jen na mě kolik si za akt řeknu. Nejprve bych ho asi usadila a otevřela si lahvinku, první dvojka by byla na kuráž a teprve po té bych začala s kalkulací. Tedy o korunových a stokorunových částkách se bavit nebudeme. Částky mající méně než pět číslic jsou pro mě také nepodstatné, navíc tyto sumy většinou kasírují profesionálky. Naopak o částkách, které obsahují více, jak šest nul je sice hezké přemýšlet, ale musíme se držet při zemi, protože, jak bylo sepsáno výše, tento obnos by nebyl věnován ani největším ikonám. Po důkladné sebezpytaci a rozboru situace, jsem došla k názoru, že moje tělo by s naprosto nechutným individuem souložilo za cca 100.000,- Kč. Je to částka reálná a není dehonestující. Tímto opusem jsem nechtěla nikoho nabádat, aby vybral stavební spoření a nabídl mi soulož, pouze jsem chtěla ukázat, že všichni jsme prodejní.

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také