Co život přinese

A je to vážné…!

Když se dva potkají buď jiskra přeskočí anebo také ne. Může to být chvilkové hormonální pobláznění a vzplanutí, které vyhoří tak rychle jako padající hvězda anebo také ne. Pokud si jedinci rozumí může vzniknout vztah či soužití. Takovýto vztah by měl být oboustranně výhodným obchodem, kdy se oba účastníci vzájemně doplňují.

  • Kdy se však pozná, že nejde jen o společnou konzumaci volného času bez možnosti vybudování něčeho krásného?
  • Kdy se pozná, že jeden s druhým to myslí opravdu vážně?
  • Kdy se pozná, že oba jedinci chtějí společně vzhlížet k zářným zítřkům?

 Proberme si tedy několik případů, kdy už je to skutečně vážné:

1.    Změna statusu na Facebooku a jiných sociálních sítích

Asi nejzásadnější krok, zejména pro mladší osazenstvo. Někteří jedinci až s urputností trvají na změně statusu – tedy ze slovíčka „nezadaný“ na slovíčko „zadaný“ případně ještě vyšší level „zadaný s ..“.  v tomto případě se nejedná pouze o ženy, pár mých chlapců se mě vždy ptalo, proč jsem si nezměnila status…no asi protože mě to za prvé nepřišlo podstatné a za druhé jsem nevěděla pořádně, kde a jak nějaký status mám a za třetí… kdo by to pořád měnil. Proto jsem se rozhodla radši žádný „status“ nikde neukazovat a tedy ani neměnit. Otázka statusů je velice zajímavá, mnohdy prozradí i to, co nemá být prozrazeno, ale to je na samostatný opus.

IMG_20160819_164630

2.   Představení kamarádům

Pokud jste absolvovali první krok změn (tedy nejste-li v tomto směru ignorant, jako já), všichni kamarádi už jistě o vašem vztahu vědí. Avšak pouze v té virtuální rovině. V normálním fyzickém světě je čas poznat známé vašeho vyvoleného (vaši vyvolené). Já osobně mám dva dobré kamarády, kteří hodnotí mé chlapce, a jsem ráda, když uslyším jejich názor. Tedy párkrát se mi stalo, že si jeden z mých kamarádů s mým tehdejším partnerem tak kápl do noty, že jsou oni kamarádi dodnes, já tedy už většinou ne. Vynikajícím radarem na mužské samečky je i moje sestra, tedy pokud mi sama chlapce nedohodí. Pár jedinců odhadla náramně s několikaměsíčním předstihem. Tedy kamarádi pro hodnocení jsou výborní. 

3. Představení rodičům

Poslední level je představení rodičům a babičkám. Poslední dobou radši své chlapce ukrývám dostatečně dlouhou dobu, abych neukazovala každých 14 dní někoho jiného. Přeci jen i rodiče potřebují mít pocit, že je jejich dcera po citové stránce uspokojena.

 

A co říci závěrem? Pokud oba jedinci prošli těmito body úspěšně, dá se říct, že mohou začít plánovat i něco víc, než společné soulože.

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také