Kategorie mužů

Kategorie mužů IV.

Autorská poznámka: dnešní den má magické datum, vysvětlíme si můj myšlenkový pochod: 4.4.2016, 4×4=16, 2016/16 je celé číslo, čas vydání příspěvků 8:08, 2X4=8 prostě absolutní matematický fenomén. Mohli bychom sčítat, odečítat, násobit a dělit do nekonečna, ale poselství je jasné, popřejte k dnešnímu svátku všem Ivanám, zaslouží si to.

A teď už zpět k další trojce mužských individuí:

1/ 10. Metrosexuál

Muž s metrosexuálními sklony je oříšek, má rád sebe a především sebe. Zajímá se jen o svou krásu. Nemusí být typicky hezký a většinou ani nebývá. A právě co mu příroda sebrala, snaží se dohonit sebepěstěním. Tráví více času v koupelně než průměrná žena (tedy tak 20 x více času než já). Mají pinzety různých velikostí. Používají pleťové masky. A krémy rozličných druhů, někteří používají i lehce make-up. Jejich láskou jsou především oni, potom oni a nakonec oni…pak dlouho dlouho nic a pak zrcadlo. Jejich svět se točí okolo posedlosti vlastní sebedokonalostí. Poznáte je jednoduše, milují selfie, často dělají selfie, stále dělají selfie…asi budou vlastnit selfie tyč. Jejich příbytky jsou vyzdobeny jejich selfiemi. A rádi zahlcují facebooky a podobné aplikace svými selfíčky, které postují v nezvyklém množství a čekají na odezvy v podobě množství like. Sex s nimi nebývá obvykle špatný, ale ani dobrý. Muž metrosexuál stále dbá na to, aby v posteli vypadal dobře. Soulož je tedy pro něj série póz, ve kterých vypadá nejlépe. Pokud mate u postele zrcadlo, pozoruje se. Takže žena je jen pro něj takový doplněk, o který jde až v poslední řadě.

metrous

2/ 11. Vědec

Muž vědec, akademik. Tito muži jsou hodní hoši a s pár kousky jsem se ve svém životě setkala, nemohu si na ně stěžovat. Jejich vzezření již opět není jako před léty tlusté brýle, umaštěná hlava a zanedbaný vzhled. Povýšili a starají se o sebe. Socializují se. Nicméně jsou trochu ve svých představách a myšlenkách posunuti. Ženy, které si vybírají, nemusí být stejného smýšlení, ale mnohdy jsou. Největší potěšení je když během sexuálních hrátek mohou rozebírat vědecké oříšky. Mnohdy během soulože vyřeší složité rovnice. Po aktu většinou vytáhnou obsáhlé encyklopedie a hledají myšlenky svých soukmenovců. I přes určité obsese, milé ženy, tyto muže doporučuji, jsou hodní.

IMG_20160625_215750

3/ 12. Muži pohádkáři

Tento specifický druh mužů, nelze vzhledově definovat. Pochází z různých sfér a jejich vzhled může být taktéž různý. Zaměřme se tedy na jejich psyché. Tito muži vám slíbí cokoli, dodnes nevím, zda tomu sami věří, nebo je to jen postoj. Hledání krásna a splnění jejich snu. S těmito muži si žena z počátku bude připadat jako princezna, problém je v tom, že jednou přijde prozření. A vy jako ženské pohlaví zjistíte, že většina vyřčeného nikdy nebude splněna. Co se týče sexuální stránky, jsou většinou velmi romantičtí a něžní. Je pravdou, že první akty jsou nádherné, plné vášní. Z mého pohledu je to dáno i pohádkovými sliby. My ženy totiž většinou nechceme sexuálně nasytit pouze svůj orgán, ale vlastně i duši. Milé dámy, proto potkáte-li pohádkáře, využijte období rozčarování, ale utečte dokud se všechny sny nesesunou, jako domečky z karet.

Předchozí příspěvek Následující příspěvek

Čtěte také